PhotoFrame

  PhotoFrame

  Podeľte sa o spomienky

  Koľko digitálnych obrázkov sa skrýva vo vašom počítači? Prezerajte, zdieľajte, organizujte a znova prežite svoje spomienky s fotografickým rámom Philips PhotoFrame™, pomocou ktorého sa najjednoduchšie podelíte so spomienkami, pretože zobrazí digitálne fotografie vo fantastickej kvalite - bez počítača. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

17, 8 cm (7") LCD, Pomer strán 16:9 7FF3FPB/00 Nájsť podobné výrobky

Podeľte sa o spomienky

 • SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast: pre neuveriteľne bohaté detaily čiernej farby

  SmartContrast je technológia od spoločnosti Philips, ktorá analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje farby a ovláda intenzitu podsvietenia, aby tak dynamicky zdokonalila kontrast pre digitálny obraz a video alebo pri hraní hier, pri ktorých sa zobrazujú tmavé farebné odtiene. Keď zvolíte Ekonomický režim, kontrast sa upraví a podsvietenie jemne doladí, aby sa dosiahlo optimálne zobrazovanie bežných kancelárskych aplikácií a nižšia spotreba energie.

 • Ostré a sýte farby vďaka technológii Imagen

  Imagen je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zdokonalenie kvality fotografií, ktorá ich automaticky analyzuje, upravuje farby a nastavuje optimálny kontrast. Takisto oddeľuje jednotlivé farby, aby sa neprelínali, upravuje rozloženie jasu na dosiahnutie skvelého kontrastu a dosahuje väčšiu presnosť farieb úpravou hodnoty gama.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Zabávajte sa s kolážami: zobrazte niekoľko fotografií v jednom zobrazení

  Je to efekt prezentácie - zobrazenie fotografií vo forme koláže, pri ktorom sa automaticky a náhodne spolu zostavujú rôzne fotografie, aby nevznikali nepekné okraje, ktoré sa zvyknú objavovať pri fotografiách menších ako veľkosť obrazovky.

 • Zobrazenie fotografií z jednotky USB Flash bez počítača

  USB konektor na jednoduché prezeranie a zdieľanie fotografií uložených na jednotke USB Flash.

 • Intuitívne rozhranie, 5-smerová klávesnica na ľahkú navigáciu a ovládanie

  Používateľské rozhranie obsahuje minimum tlačidiel s jasným a intuitívnym popisom a grafickým označením a logicky navrhnuté ponuky na obrazovke, vďaka ktorým dokážete intuitívne používať všetky funkcie zariadenia bez komplikácií alebo dlhého učenia.

 • Automatické zapnutie/vypnutie displeja v predvolených časoch šetrí energiu

  Časovač zapne a vypne rámik PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina nákladov na energiu.

 • Autom. orientácia fotografií, aby boli vhodné pre režim na výšku a na šírku

  Automatické rozpoznávanie umiestnenia na šírku/výšku používa snímač, ktorý rozpoznáva otočenie fotografického rámčeka a zobrazuje každú fotografiu v jej správnom režime.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať