Ultra tenký LED televízor Smart TV

  Ultra tenký LED televízor Smart TV

  Cenami ovenčený výkon

  Vychutnajte si špičkový divácky zážitok a čistotu obrazu s televízormi Philips série 9000 s rozlíšením Ultra HD. Naša technológia spracovania obrazu Ultra HD Pixel využíva výkon šesťjadrového procesora, aby vám priniesla najostrejší obraz v natívnom rozlíšení Ultra HD aj obsahu v rozlíšením Full HD. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Ultra tenký LED televízor Smart TV

213 cm (84”), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 84PFL9708S/12 Nájsť podobné výrobky

Cenami ovenčený výkon

LED televízor s rozlíšením Ultra HD a funkciou Ambilight

 • 900 Hz Perfect Motion Rate Ultra pre čistý pohyb v Ultra HD

  900 Hz Perfect Motion Rate Ultra pre čistý pohyb v Ultra HD

  Na dosiahnutie presného, plynulého a prirodzeného pohybu obrazu vyvinula spoločnosť Philips technológiu PMR – štandard na meranie ostrosti pohyblivého obrazu. Perfect Motion Rate je výsledkom kombinácie našej jedinečnej technológie spracovania obrazu, počtu snímok zobrazených za jednu sekundu, a obnovovacej frekvencie každej snímky, dokonalosti funkcie stlmenia a technológie podsvietenia. Vyššie číslo PMR prispieva k vyššiemu kontrastu a lepšej čistote pohybu, čo pre vás zaručí dokonalý obraz.

 • 3-stranná funkcia Ambilight XL zintenzívni váš divácky zážitok

  3-stranná funkcia Ambilight XL zintenzívni váš divácky zážitok

  Táto patentovaná technológia spoločnosti Philips navodzuje efekt výrazného rozšírenia obrazovky a prináša intenzívnejší divácky zážitok projekciou výnimočne širokej žiary z troch strán televíznej obrazovky na okolitú stenu. Farba sa automaticky prispôsobuje obrazu na televíznej obrazovke. Vďaka funkcii prispôsobenia stene je farba svetla v dokonalej súhre s obrazom na televíznej obrazovke bez ohľadu na farbu steny. Pomocou rôznych nastavení si môžete zážitok prispôsobiť podľa svojich preferencií pri pozeraní.

 • Integrovaná technológia Wi-Fi na jednoduché pripojenie k online svetu

  Integrovaná technológia Wi-Fi na jednoduché pripojenie k online svetu

  Integrovaná technológia Wi-Fi vo vašom televízore Philips Smart TV umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie k vašej domácej sieti, vďaka čomu získavate prístup k veľkému množstvu obsahu online a navyše môžete obsah bezdrôtovo zdieľať z iných zariadení vo vašej domácnosti.

 • Smart TV – celý svet online zábavy

  Smart TV – celý svet online zábavy

  Objavte svet za hranicami tradičnej televízie. Vypožičajte si a prenášajte filmy, videá, hry a ďalší obsah priamo do svojho televízora z online video obchodov. Sledujte zmeškané televízne programy svojich obľúbených kanálov a využívajte bohatý výber online aplikácií so službou Smart TV. Spojte sa s rodinou a priateľmi cez Skype™ alebo sociálne siete. Prípadne len tak surfujte po internete!

 • Diaľkové ovládanie s kurzorom a klávesnicou – ešte presnejšie ovládanie

  Diaľkové ovládanie s kurzorom a klávesnicou – ešte presnejšie ovládanie

  Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie má všetky obvyklé vymoženosti, ako sú kurzorové klávesy, ovládanie hlasitosti a tlačidlové skratky. A ako čerešnička na torte je tu pre vás tlačidlo OK – jednoduchým stlačením a podržaním môžete prechádzať po obrazovke. Kurzor pritom funguje ako myš a umožňuje vám jednoducho označovať, klikať a listovať na obrazovke. Otočte diaľkové ovládanie naopak a na druhej strane nájdete plnú klávesnicu na ľahké vkladanie textu. Najlepšie je, že naše inteligentné diaľkové ovládanie má gyroskopické snímače, a tak rozoznáva pohyby nahor a nadol – preto sa pri písaní textu nemusíte obávať, že by ste prepli kanály.

 • Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Wi-Fi Miracast™ – zobrazte obrazovku svojich zariadení na obrazovke televízora

  Sledujte, čo chcete, kde chcete a kedy chcete. Zobrazte zrkadlovú kópiu obrazovky svojich zariadení na veľkej obrazovke televízora. Pozrite si fotografie z vášho smartfónu, prenosného počítača a iných zariadení. Pripojenie vytvoríte skutočne jednoducho a túto technológiu môžete používať na rôznych zariadeniach.

 • Rozlíšenie Ultra HD zabezpečí mimoriadne ostrý obraz

  Pozrite si televízor, aký ste ešte nevideli – so 4-násobne vyšším rozlíšením ako ponúkajú televízory s rozlíšením Full HD. Vďaka 3840 x 2160 pixelom získate dokonale realistický obraz, ktorý vám otvorí okno do nového sveta.

 • Ultra Pixel HD – náš cenami ovenčený systém na zabezpečenie kvality obrazu

  Pokračujeme v našej tradícii cenami ovenčenej kvality obrazu a prinášame vám úplne novú úroveň vysokého rozlíšenia. Algoritmy na spracovanie obrazu procesora Ultra Pixel HD prevedú na vašej obrazovke každý vstupný obrazový signál do ultra vysokého rozlíšenia Ultra HD. A výsledok? Či už sledujete video online, alebo obsah natívne vytvorený v ultra vysokom rozlíšení Ultra HD, s televízormi Philips si vždy vychutnáte dokonale ostrý obraz v rozlíšení Ultra HD.

 • Služba Skype™ pre jednoduché hlasové hovory a videohovory pomocou televízora

  Objavte nový rozmer pri svojich hovoroch a podeľte sa o svoje zážitky s ľuďmi, na ktorých vám záleží, nech sú kdekoľvek. Vďaka službe Skype™ vo vašom televízore môžete využívať hlasové hovory a videohovory z pohodlia svojej obývačky. Stačí k televízoru pripojiť kameru pre Skype™ značky Philips (súčasť balenia) a môžete si ihneď vychutnať obraz a zvuk vynikajúcej kvality z pohodlia svojej pohovky.

 • Aplikácia MyRemote – ovládajte televízor pomocou telefónu alebo tabletu

  Ovládajte svoj televízor a nahrávajte programy odkiaľkoľvek aj bez diaľkového ovládania pomocou jednej jednoduchej aplikácie. Premeňte svoj tablet alebo smartfón na univerzálne diaľkové ovládanie so všetkými možnosťami pôvodného diaľkového ovládania a ďalšími funkciami ako napríklad zadávaním textu. Funkcia SimplyShare prenesie obsah zo zariadenia na obrazovku televízora. Pomocou funkcie Wi-Fi Smart Screen zasa môžete preniesť digitálne televízne vysielanie do vašich zariadení. Nezmeškajte svoje obľúbené programy a nahrajte si ich odkiaľkoľvek pomocou funkcie nahrávania v aplikácii MyRemote. Stačí vyhľadať reláciu, ktorú si chcete nahrať a pozrieť neskôr, v sprievodcovi TV programom. Inteligentný televízor si predsa zaslúži skutočne inteligentnú aplikáciu.

 • Precízne detaily – pre televízory, ktorých krása sa vyrovná ich špičkovému výkonu

  Vaša domácnosť odráža váš štýl. Preto sme pri našich dizajnoch zvolili decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, vysoko kvalitnými materiálmi ako napríklad hliník alebo oceľ. Vďaka tomu naše televízory dokonale zapadnú do vášho interiéru.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Funkcia HbbTV, klient a server Multiroom, služba Netflix a aplikácia myRemote vyžadujú aktualizáciu softvéru.
 • Aplikácia MyRemote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Kompatibilita závisí od certifikácie Wi-Fi Miracast pre systém Android 4.2 alebo novší. Podrobnosti nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať