Tornado

Špirálová úsporná žiarivka

  Tornado

  Špirálová úsporná žiarivka

  Výkonný

  Model Tornado je najnovšou a najúčinnejšou úspornou žiarivkou od spoločnosti Philips. Táto vynikajúca malá úsporná žiarivka je dokonale kompaktná, poskytuje viac svetla a ušetrí až 85 % energie. A najlepšie na tom je, že ju môžete použiť v takmer každom svietidle vo svojej domácnosti! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Špirálová úsporná žiarivka

20 W (97 W), Normálna pätica, Studené denné svetlo 871016321189310 Nájsť podobné výrobky

Výkonný

Vysoký výkon v malom balení

 • Veľmi vysoký svetelný výkon

  Svetelný výkon týchto žiariviek Philips je vyšší ako u väčšiny štandardných úsporných žiariviek. Poskytujú veľké množstvo svetla, ktoré budete potrebovať na vaše aktivity, napríklad čítanie obľúbenej knihy alebo pomáhanie deťom s domácimi úlohami.

 • Životnosť až 12 rokov

  Moderné technológie majú dlhšiu životnosť ako štandardné žiarovky. So životnosťou 12 rokov nahradí jedna úsporná žiarivka Philips až 12 štandardných žiaroviek. Takže každý rok vám šetria peniaze a vydržia dlhšie. Životnosť je založená na priemernom používaní 2,7 hodiny denne alebo 1000 hodín ročne. Na tento priemer má vplyv používanie počas rôznych ročných období (tmavá zima vs. jasné leto), podmienky počasia (slnečný vs. daždivý deň) a miestnosť, kde sa žiarivka používa (krátkodobé používanie v kúpeľni vs. dlhodobé používanie v obývačke).

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať