Tornado

Špirála

  Tornado

  Špirála

  Najmenšia úsporná žiarivka

  Model Tornado je najnovšou a najúčinnejšou úspornou žiarivkou od spoločnosti Philips. Táto vynikajúca malá úsporná žiarivka je dokonale kompaktná, poskytuje viac svetla a ušetrí až 85 % energie. A najlepšie na tom je, že ju môžete použiť v takmer každom svietidle vo vašej domácnosti! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Špirála

20 W (100 W), Normálna pätica, Teplá biela 871016321250010 Nájsť podobné výrobky

Najmenšia úsporná žiarivka

Vysoký jas

 • Dlhá životnosť

  Dlhá životnosť

  Priemerne sú naše žiarivky rozsvietené 2,7 hodiny denne a 1000 hodín ročne. Skutočná doba svietenia závisí od ročného obdobia (zima alebo leto), poveternostných podmienok (slnečný deň alebo zatiahnutý daždivý deň) a miestnosti, v ktorej sa svietidlo používa (kúpeľňa alebo obývačka). Táto úsporná žiarivka má životnosť minimálne 8000 hodín, t. j. 8 rokov.

 • Emisie skleníkových plynov

  Energeticky úsporné produkty znižujú objem použitej energie v domácnosti, vďaka čomu máte nielen nižšie účty za energie, ale váš dodávateľ energie takisto produkuje menej uhlíkových emisií (CO2). Spoločne tak vytvárame lepší svet pre život.

 • Vysoký výkon a rozmery menšie ako súčasné žiarivky

  Naše najmenšie úsporné žiarivky sú rovnako malé ako tradičné žiarovky. Teraz môžete šetriť energiu a peniaze vo všetkých vašich svietidlách bez kompromisov v oblasti kvality svetla.

 • Ušetrite energiu od okamihu zapnutia vypínača

  Všetky energeticky úsporné produkty spoločnosti Philips šetria energiu od okamihu zapnutia vypínača. Počas svojej životnosti spotrebujú menej kilowattov, vďaka čomu máte nižšie účty za energie. Úroveň energetických úspor sa líši v závislosti od typu a technológie svietidla.

 • Na dosiahnutie plného jasu postačí niekoľko sekúnd

  Čakanie, kým sa žiarivka rozsvieti na maximálny výkon, je už minulosťou – vďaka našim úsporným žiarivkám s bleskovým rozsvietením.

 • Môžete dôverovať tomu, čo je uvedené na balení produktov Philips

  Spoločnosť Philips dodrží to, čo sľúbi o výkonnosti svojich žiariviek. Môžete dôverovať tomu, čo je uvedené na balení produktov Philips o svetelnom výkone, životnosti a ekvivalentnej hodnote vo wattoch v porovnaní so žiarovkami.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať