Reflector

Reflektorová úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8710163216713/8710163216713_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Reflector

  Reflektorová úsporná žiarivka

  Úsporná technológia ukrytá v smerovej žiarivke

  Táto úsporná žiarivka Philips je skvelým riešením na zníženie vášho účtu za energiu. Vďaka svojej predĺženej životnosti predstavuje táto bodová žiarivka s nízkou spotrebou dokonalú trvácnu náhradu za halogénové či tradičné osvetlenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reflector Reflektorová úsporná žiarivka

18 W (120 W), E27, Teplá biela, Nestmievateľné 8710163216713 Nájsť podobné výrobky

Úsporná technológia ukrytá v smerovej žiarivke

Vysoká kvalita svetla

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 8-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať