Tornado

Špirálová úsporná žiarivka

  Tornado

  Špirálová úsporná žiarivka

  Okamžite jasné svetlo

  Žiarivka Tornado sa vyznačuje vysokým jasom a svetlom, vďaka ktorému sú farby jasnejšie. Táto žiarivka Philips sa rozžiari okamžite po zapnutí a vďaka kompaktnému dizajnu sa zmestí kdekoľvek. V porovnaní s tradičnou žiarovkou šetrí vaše peniaze až 10 rokov* *. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Špirálová úsporná žiarivka

20 W, Teplá biela, Pätica E27 871016339470110 Nájsť podobné výrobky

Okamžite jasné svetlo

Okamžite jasné svetlo, vďaka ktorému sú farby živšie

 • Ušetrí peniaze a až 80 % energie

  Táto žiarivka v porovnaní so štandardnou žiarovkou ušetrí až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať