Circular

Okrúhla úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8711500315274/8711500315274_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Circular

  Okrúhla úsporná žiarivka

  Skutočne efektívna okrúhla žiarivka

  Okrúhle úsporné žiarivky Philips majú špeciálny tvar pre špeciálne využitie. Vďaka nízkej výške sa zmestia aj do plytkých priestorov, pričom však ponúkajú mimoriadne silný svetelný výstup. Ušetria vám až 80 % energie a peňazí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Circular Okrúhla úsporná žiarivka

24 W (118 W), E27, Teplá biela, Nestmievateľné 8711500315274 Nájsť podobné výrobky

Skutočne efektívna okrúhla žiarivka

Vynikajúci rozptyl svetla

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 6 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 6 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 6-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať