Softone

Žiarovka

  Softone

  Žiarovka

  Jemné a príjemné osvetlenie priestoru

  Zabudnite na nepríjemné a neprirodzené svetlo – úsporné žiarivky s jemným odtieňom poskytujú vizuálne príjemné svetlo. Máte na výber zo širokej palety svetelných efektov vhodných pre každú miestnosť či príležitosť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Softone Žiarovka

8 W (40 W), Normálna pätica, Teplá biela 871150066270510 Nájsť podobné výrobky

Jemné a príjemné osvetlenie priestoru

Vytvorí atmosféru, ktorá sa hodí k vašej nálade

 • Emisie skleníkových plynov

  Energeticky úsporné produkty znižujú objem použitej energie v domácnosti, vďaka čomu máte nielen nižšie účty za energie, ale váš dodávateľ energie takisto produkuje menej uhlíkových emisií (CO2). Spoločne tak vytvárame lepší svet pre život.

 • Ušetrite energiu od okamihu zapnutia vypínača

  Všetky energeticky úsporné produkty spoločnosti Philips šetria energiu od okamihu zapnutia vypínača. Počas svojej životnosti spotrebujú menej kilowattov, vďaka čomu máte nižšie účty za energie. Úroveň energetických úspor sa líši v závislosti od typu a technológie svietidla.

 • Dostupné v teplej bielej farbe (2700 K)

  Žiarivky Philips poskytujú aj teplé biele svetlo (2700 K), ktoré sa dokonale podobá svetlu bežnej žiarovky. Teplota svetla žiariviek sa meria v Kelvinoch (K).

 • Môžete dôverovať tomu, čo je uvedené na balení produktov Philips

  Spoločnosť Philips dodrží to, čo sľúbi o výkonnosti svojich žiariviek. Môžete dôverovať tomu, čo je uvedené na balení produktov Philips o svetelnom výkone, životnosti a ekvivalentnej hodnote vo wattoch v porovnaní so žiarovkami.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať