Genie

Tyčová úsporná žiarivka

  Genie

  Tyčová úsporná žiarivka

  Malé, no výkonné nádherné svetlo

  Pri žiarivke Philips sa vám investícia vráti už po prvom roku používania a aj potom budete môcť využívať jej úsporné vlastnosti. Vďaka malým rozmerom úhľadne zapadne všade tam, kde potrebujete výnimočne intenzívne osvetlenie. Niet divu, že je to najpredávanejšia úsporná žiarivka na európskom trhu! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Genie Tyčová úsporná žiarivka

8 W, Teplá biela, Pätica E14 871150080115910 Nájsť podobné výrobky

Malé, no výkonné nádherné svetlo

Úsporné svetlo vysokej kvality, kompaktný dizajn

 • Ušetrí peniaze a až 80 % energie

  Táto žiarivka v porovnaní so štandardnou žiarovkou ušetrí až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať