Genie

Tyčové

  Genie

  Tyčové

  Najlepšie zhodnotenie vašej investície

  Pri tejto žiarivke sa vám investícia vráti už po prvom roku používania a aj dlho potom budete môcť využívať jej úsporné vlastnosti. Vďaka malým rozmerom úhľadne zapadne všade tam, kde potrebujete výnimočne intenzívne osvetlenie. Niet divu, že je to najpredávanejšia žiarivka na európskom trhu! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Genie Tyčové

8 W (40 W), Normálna pätica, Chladné denné svetlo 871150080229310 Nájsť podobné výrobky

Najlepšie zhodnotenie vašej investície

Kvalitné svetlo z kompaktnej žiarivky

 • Dlhá životnosť

  Dlhá životnosť

  Priemerne sú naše žiarivky rozsvietené 2,7 hodiny denne a 1000 hodín ročne. Skutočná doba svietenia závisí od ročného obdobia (zima alebo leto), poveternostných podmienok (slnečný deň alebo zatiahnutý daždivý deň) a miestnosti, v ktorej sa svietidlo používa (kúpeľňa alebo obývačka). Táto úsporná žiarivka má životnosť minimálne 8000 hodín, t. j. 8 rokov.

 • Ušetrite energiu od okamihu zapnutia vypínača

  Všetky energeticky úsporné produkty spoločnosti Philips šetria energiu od okamihu zapnutia vypínača. Počas svojej životnosti spotrebujú menej kilowattov, vďaka čomu máte nižšie účty za energie. Úroveň energetických úspor sa líši v závislosti od typu a technológie svietidla.

 • Emisie skleníkových plynov

  Energeticky úsporné produkty znižujú objem použitej energie v domácnosti, vďaka čomu máte nielen nižšie účty za energie, ale váš dodávateľ energie takisto produkuje menej uhlíkových emisií (CO2). Spoločne tak vytvárame lepší svet pre život.

 • Môžete dôverovať tomu, čo je uvedené na balení produktov Philips

  Spoločnosť Philips dodrží to, čo sľúbi o výkonnosti svojich žiariviek. Môžete dôverovať tomu, čo je uvedené na balení produktov Philips o svetelnom výkone, životnosti a ekvivalentnej hodnote vo wattoch v porovnaní so žiarovkami.

 • Na dosiahnutie plného jasu postačí niekoľko sekúnd

  Čakanie, kým sa žiarivka rozsvieti na maximálny výkon, je už minulosťou – vďaka našim úsporným žiarivkám s bleskovým rozsvietením.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať