myVision

Kvapková LED

  myVision

  Kvapková LED

  Úspora energie bez kompromisov

  Nová generácia v úspore energie: žiarovky Philips MyVision LED. Najvyššia úspora energie a veľmi dlhá životnosť, okamžité svetlo a takmer neobmedzený počet zapnutí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

myVision Kvapková LED

5 W (25 W), Normálna pätica, Teplá biela 871829112769700 Nájsť podobné výrobky

Úspora energie bez kompromisov

Nahradí akúkoľvek úspornú žiarivku

 • Okamžité svetlo pri zapnutí

  Stačí zapnúť vypínač a miestnosť sa zaplní jasným svetlom. Žiadne pomalé spúšťanie, žiadne čakanie, len okamžité svetlo.

 • Životnosť až 25 rokov

  Moderné technológie majú dlhšiu životnosť ako štandardné žiarovky. So životnosťou 25 rokov nahradí jedna žiarivka až 25 štandardných žiaroviek. Takže každý rok vám šetria peniaze a vydržia dlhšie. Životnosť je založená na priemernom používaní 2,7 hodiny denne alebo 1000 hodín ročne. Na tento priemer má vplyv používanie počas rôznych ročných období (tmavá zima vs. jasné leto), podmienky počasia (slnečný vs. daždivý deň) a miestnosť, kde sa žiarivka používa (krátkodobé používanie v kúpeľni vs. dlhodobé používanie v obývačke).

 • Úspora energie 80 % až 90 %

  V dnešnej dobe je dostupných mnoho technológií výroby svetla. Niektoré na vytvorenie porovnateľného množstva svetla vyžadujú viac energie ako iné. Tento rozdiel ich delí na efektívnejšie a menej efektívne. Štandardné žiarovky premieňajú na svetlo iba 5 % energie a 95 % sa stratí vo forme tepla. Technológie úsporných žiariviek poskytujú rovnaké množstvo svetla, no ich spotreba energie je o 80 % až 90 % nižšia. Jednoducho povedané, znižujú straty v podobe tepla, čím šetria nielen energiu, ale aj vašu peňaženku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať