Outdoor

Úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291177524/8718291177524_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Outdoor

  Úsporná žiarivka

  Odolné vonkajšie osvetlenie

  Táto úsporná exteriérová žiarivka Philips vytvára jemné teplé svetlo, ktoré nádherne osvetlí vašu záhradu či iný vonkajší priestor. A vďaka svojej 10-ročnej životnosti vám bude táto žiarivka s nízkou spotrebou deň čo deň šetriť peniaze. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Outdoor Úsporná žiarivka

12 W (53 W), E27, Teplá biela, Nestmievateľné 8718291177524 Nájsť podobné výrobky

Odolné vonkajšie osvetlenie

Funguje aj pri teplote –20 °C

 • Dekoratívne vonkajšie osvetlenie

  Dekoratívne vonkajšie osvetlenie

  Vonkajšie osvetlenie dokáže skrášliť vzhľad vašej záhrady či iného vonkajšieho priestoru tým, že nasvieti pútavé prvky, osvetlí chodníky pre vyššiu bezpečnosť, prípadne vytvorí skvelú atmosféru pre nezabudnuteľné večery s rodinou a priateľmi. Ak exteriérovú žiarovku Philips použijete v krytých svietidlách, osvedčí sa aj v extrémnych podmienkach.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 10-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať