Economy

Tyčová úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718291658375/8718291658375_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Economy

  Tyčová úsporná žiarivka

  Nízke náklady, vysoká úspora

  Ak potrebujete základnú úspornú žiarivku s kompaktným dizajnom, žiarivka Philips Economy predstavuje to najlepšie v pomere cena – výkon. Počas svojej 6-ročnej životnosti vám táto kompaktná žiarivka ušetrí až 80 % energie aj peňazí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Economy Tyčová úsporná žiarivka

8 W (42 W), E14, Teplá biela, Nestmievateľné 8718291658375 Nájsť podobné výrobky

Nízke náklady, vysoká úspora

Kvalita Philips za rozumnú cenu

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 6 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 6 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 6-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať