LED

Kvapka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696454718/8718696454718_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LED

  Kvapka

  Dodajte svojej domácnosti podmanivú iskru

  Číre žiarovky LED do lustrov Philips poskytujú krásny žiarivý svetelný efekt a výnimočne dlhú životnosť. Skvele vyzerajú zapnuté aj vypnuté a dokonale sedia do lustrov s malými päticami Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED Kvapka

4 W (25 W), E14, Teplá biela, Nestmievateľné 8718696454718 Nájsť podobné výrobky

Dodajte svojej domácnosti podmanivú iskru

Žiarivé svetlo pre príjemnú a útulnú atmosféru

 • Naučte sa niečo o svetle

  Naučte sa niečo o svetle

  Farebná teplota: Svetlo môže mať rôznu farebnú teplotu, ktorá je vyjadrená v kelvinoch (K). Žiarovky s nižšou hodnotou kelvinov vyžarujú teplé a jemnejšie svetlo, zatiaľ čo tie s vyššou hodnotou vyžarujú chladnejšie a povzbudzujúcejšie svetlo. Index podania farieb (CRI) sa používa na opis efektu, ktorý má svetelný zdroj na vzhľad farieb. Prirodzené slnečné svetlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žiaroviek Philips LED je vždy vyššia ako 80, vďaka čomu sú farby verné a prirodzené.

 • Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

  Skutočne teplé biele svetlo podobné žiarovke

  Táto žiarovka s farebnou teplotou 2 700 K navodzuje hrejivú a pokojnú atmosféru, ktorá je vhodná na oddych. Toto svetlo s teplotou 2 700 K je ideálne na osvetlenie domácnosti.

 • Špeciálny optický dizajn vytvára žiarivý efekt

  Špeciálny optický dizajn vytvára žiarivý efekt

  Vďaka čistému a elegantnému dizajnu a inovatívnej LED technológii vytvára táto dekoratívna žiarivka teplý žiarivý svetelný efekt, ktorý prináša do vášho domova atmosféru pokoja.

 • Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

  Žiarovky s dlhou životnosťou – vydržia až 15 rokov

  Vďaka výdrži až do 15 000 hodín už nemusíte tak často vymieňať žiarovky a môžete si užívať toto dokonalé riešenie na osvetlenie aj viac ako 15 rokov.

 • Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

  Šetrnejšia voči peňaženke aj voči planéte

  Technológia LED šetrí až 80 % energie v porovnaní so štandardnou žiarovkou. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Prispieva tiež k ochrane životného prostredia.

 • Dokonalé riešenie pre dekoratívne svietidlá

  Dokonalé riešenie pre dekoratívne svietidlá

  Moderné osvetlenie pomocou LED lustrových žiaroviek Philips na použitie v dekoratívnych svietidlách, ako sú lustre, stropné ventilátory so svetlom, svetelné pásy a stĺpové svietidlá.

 • Bez UV a IR žiarenia

  Bez UV a IR žiarenia

  Nevyžaruje žiadne infračervené svetlo, takže nevzniká žiadne teplo. Takisto nevyžaruje ani žiadne ultrafialové svetlo. To všetko znamená, že toto svetlo nespôsobuje blednutie textílií ani žiadnych iných materiálov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať