Softone

Guľatá úsporná žiarivka

  Softone

  Guľatá úsporná žiarivka

  Mäkké a jemné energeticky úsporné svetlo

  Zabudnite na nepríjemné a neprirodzené svetlo. Úsporné žiarivky s jemným odtieňom vytvárajú svetlo príjemné pre oči. Máte na výber z ponuky svetelných efektov. Od povzbudzujúceho studeného svetla na prácu až po teplé svetlo na oddych. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Softone Guľatá úsporná žiarivka

16 W (60 W), Normálna pätica, Chladná biela 872790026016810 Nájsť podobné výrobky

Mäkké a jemné energeticky úsporné svetlo

Vytvorí atmosféru, ktorá sa hodí k vašej nálade

 • Vydáva mäkké rozptýlené svetlo, ktoré je šetrné k vašim očiam

  Tieto žiarivky Philips, ktoré sa rozsvietia úplne a rovnomerne, vytvárajú efekt rozptýleného svetla bez oslňovania či odleskov.

 • Vyzerá ako bežná žiarovka

  Má identický tvar a veľkosť a vyzerá presne ako vaša bežná žiarovka, takže dokonale zapadne.

 • Ušetrí až 78 % energie a vydrží 10 rokov

  Ušetrite až 78 % energie v porovnaní s bežnou žiarovkou vďaka tejto úspornej žiarivke Philips. Investícia sa vám vráti a vydrží 10-násobne dlhšie. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz, každý rok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať