Softone Lustre

Lustrová úsporná žiarivka

  Softone Lustre

  Lustrová úsporná žiarivka

  Jemné a príjemné dekoratívne osvetlenie

  Kombinácia elegantného lustrového dizajnu a TEPLÉHO BIELEHO svetla, pri ktorom môžete relaxovať a cítiť sa dobre. Vďaka tejto úspornej žiarivke budete najbližších 10 rokov každý deň šetriť peniaze, čo je naozaj príjemná myšlienka. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Softone Lustre Lustrová úsporná žiarivka

5 W, Teplá biela, Pätica E27 872790026066325 Nájsť podobné výrobky

Jemné a príjemné dekoratívne osvetlenie

Dekoratívny tvar elegantne dopĺňa štýl vášho svietidla

 • Ušetrí peniaze a až 80 % energie

  Táto žiarivka v porovnaní so štandardnou žiarovkou ušetrí až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať