Master Softone dimmable

Úsporná žiarivka

  Master Softone dimmable

  Úsporná žiarivka

  Jedinečné pohodlie vďaka stlmeniu osvetlenia/dizajn a výkon

  Táto úsporná žiarivka v sebe spája možnosť stlmenia intenzity osvetlenia na 1 %, bezkonkurenčný výkon (dlhšia životnosť, vysoké hodnoty spínacích cyklov), teplé biele svetlo a klasický dizajn žiaroviek, a zároveň vo vás zanecháva dobrý pocit, že najbližších 20 rokov ušetríte peknú kôpku peňazí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Master Softone dimmable Úsporná žiarivka

12 W, Teplá biela, Pätica E27 872790082518300 Nájsť podobné výrobky

Jedinečné pohodlie vďaka stlmeniu osvetlenia/dizajn a výkon

Možnosť stlmenia intenzity osvetlenia, dlhá životnosť, atmosféra a výkon

 • Možnosť stlmenia intenzity osvetlenia na 5 %

  Navrhnuté tak, aby prostredníctvom dokonalého stmievania vytvorila tú správnu atmosféru pre akúkoľvek činnosť – oddych aj aktívnu prácu.

 • Ušetrí peniaze a až 80 % energie

  Táto žiarivka v porovnaní so štandardnou žiarovkou ušetrí až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať