Tornado Automatic

Špirálová úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900844481/8727900844481_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tornado Automatic

  Špirálová úsporná žiarivka

  Vysokovýkonný svetelný snímač

  Vďaka automatickému svetelnému snímaču sa úsporná žiarivka Philips rozsvieti jasným svetlom vždy, keď je to potrebné, a to dokonca aj v exteriéri. Táto žiarivka s nízkou spotrebou sa zmestí takmer všade a bude vám až 10 rokov šetriť energiu aj peniaze. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Automatic Špirálová úsporná žiarivka

15 W (70 W), E27, Teplá biela, Nestmievateľné 8727900844481 Nájsť podobné výrobky

Vysokovýkonný svetelný snímač

Automatické zapínanie v noci

 • Vynikajúci jas a účinnosť

  Vynikajúci jas a účinnosť

  Vyšší jas zvyčajne znamená aj vyššiu spotrebu energie. Vďaka úsporným žiarivkám Philips si však môžete vychutnať dokonale jasné, povzbudzujúce svetlo a zároveň šetriť energiu aj peniaze. Vhodné ako pracovné osvetlenie do (domácich) kancelárií a iných priestorov vyžadujúcich vysoký jas.

 • Automatické zapnutie

  Automatické zapnutie

  Vďaka zabudovanému automatickému svetelnému snímaču sa žiarovka jednoducho používa a je ideálna pre priestory, do ktorých je potrebný okamžitý bezpečný prístup.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 10-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať