Tornado Mini

Špirálová úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900926583/8727900926583_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tornado Mini

  Špirálová úsporná žiarivka

  Jasné svetlo pre živé farby

  Úsporné žiarivky Philips Tornado Mini vytvárajú jasné svetlo, pod ktorým pôsobia všetky farby živšie. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu je táto špirálová žiarivka s nízkou spotrebou ideálna do úzkych svietidiel, pričom vám bude až 10 rokov šetriť energiu aj peniaze. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Mini Špirálová úsporná žiarivka

5 W (28 W), E14, Teplá biela, Nestmievateľné 8727900926583 Nájsť podobné výrobky

Jasné svetlo pre živé farby

Vhodná do úzkych svietidiel

 • Jasné svetlo v kompaktnom dizajne

  Jasné svetlo v kompaktnom dizajne

  Táto úsporná žiarivka Philips je dostatočne malá na to, aby sa zmestila všade tam, kde sa vyžaduje mimoriadne jasné svetlo. Ideálna do úzkych svietidiel.

 • Vynikajúci jas a účinnosť

  Vynikajúci jas a účinnosť

  Vyšší jas zvyčajne znamená aj vyššiu spotrebu energie. Vďaka úsporným žiarivkám Philips si však môžete vychutnať dokonale jasné, povzbudzujúce svetlo a zároveň šetriť energiu aj peniaze. Vhodné ako pracovné osvetlenie do (domácich) kancelárií a iných priestorov vyžadujúcich vysoký jas.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 8-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať