Tornado Mini

Špirálová úsporná žiarivka

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8727900926620/8727900926620_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Tornado Mini

  Špirálová úsporná žiarivka

  Vynikajúci jas a živé farby

  Úsporné žiarivky Philips Tornado Mini vytvárajú okamžité jasné svetlo, pod ktorým pôsobia všetky farby živšie. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu je táto špirálová žiarivka s nízkou spotrebou ideálna do úzkych svietidiel, pričom vám bude až 10 rokov šetriť energiu aj peniaze. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tornado Mini Špirálová úsporná žiarivka

12 W (60 W), E14, Teplá biela, Nestmievateľné 8727900926620 Nájsť podobné výrobky

Vynikajúci jas a živé farby

Vhodná do úzkych svietidiel

 • Jasné svetlo v kompaktnom dizajne

  Jasné svetlo v kompaktnom dizajne

  Táto úsporná žiarivka Philips je dostatočne malá na to, aby sa zmestila všade tam, kde sa vyžaduje mimoriadne jasné svetlo. Ideálna do úzkych svietidiel.

 • Vynikajúci jas a účinnosť

  Vynikajúci jas a účinnosť

  Vyšší jas zvyčajne znamená aj vyššiu spotrebu energie. Vďaka úsporným žiarivkám Philips si však môžete vychutnať dokonale jasné, povzbudzujúce svetlo a zároveň šetriť energiu aj peniaze. Vhodné ako pracovné osvetlenie do (domácich) kancelárií a iných priestorov vyžadujúcich vysoký jas.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 8-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať