Rádiobudík

  Rádiobudík

  Prebuďte sa na svoju obľúbenú skladbu z CD

  Skvelý zvuk z CD s priestorovým stereo zvukom a reproduktormi Bass Reflex spríjemňuje zobúdzanie! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prebuďte sa na svoju obľúbenú skladbu z CD

 • Prehrávanie CD a zobúdzacia skladba

  Prehrávanie CD a zobúdzacia skladba

  Zobuďte sa na obľúbené melódie z disku CD. Jednoducho vložte požadovaný disk CD do prehrávača audio systému Philips a nastavte budík, ktorý vás zobudí hudbou z disku CD. Keď nadíde čas budenia, audio systém Philips automaticky spustí prehrávanie tohto disku CD.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 1 hodinu) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie
 • Veľký LCD displej zjednodušuje voľbu ovládacích funkcií

  Veľký textový LCD displej sprevádza možnosťami ovládania s ľahkosťou, zatiaľ čo podsvietenie displeja zjednodušuje ovládanie všetkých domácich zábavných zariadení v tme. Zostaňte informovaní a majte veci pod kontrolou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať