Nepopísané

LED displej

  LED displej

  Vychutnajte si vysoký výkon

  Tento displej s okrajovým LED podsvietením prináša neuveriteľne čistý, no zároveň ekologickejší obraz. Vďaka vysokému výkonu a spoľahlivosti, no nízkej spotrebe energie, je ideálny na projekty, pri ktorých nie sú prípustné žiadne kompromisy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED displej

80 cm (31, 5"), Okrajové podsvietenie LED, HD Ready (s podporou HD) BDL3210Q/00 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si vysoký výkon

s týmto výhodným 81 cm (31,5") displejom na reklamno-informačné zobrazovanie

 • 3-ročná záruka

  3-ročná záruka

  Získajte pocit istoty vďaka našej komplexnej 3-ročnej záruke. Vďaka servisným strediskám po celom svete a rýchlemu vybaveniu prípadných reklamácií si môžete byť istí, že aj v prípade poruchy displeja nájdeme a opravíme problém čo najrýchlejšie a k vašej úplnej spokojnosti.

 • LED podsvietenie okrajov

  Vyskúšajte rovnomerný rozptyl svetla s prelomovou technológiou LED. Biele diódy LED (svetelné diódy) sú rozmiestnené okolo rámu panela a vytvárajú tak rovnomernejšie šírenie svetla. Výsledkom je nižšia spotreba energie, menej tepla, ktoré teba odvádzať, a hodnoverný a jednoliaty farebný rozsah.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Prehrávanie médií z USB

  Využite prehrávanie vlastných médií cez port USB. Jednoducho pripojte jednotku USB a vytvorte svoj vlastný reklamný obsah za účelom prezentácie marketingových posolstiev. Vďaka širokej ponuke podporovaných formátov médií tento robustný mediálny prehrávač poskytuje špičkový obraz a skutočnú flexibilitu.

 • Softvérový balík Smart Control

  Ovládajte a spravujte všetky reklamno-informačné displeje vo vašej sieti pomocou tohto výkonného softvérového nástroja, ktorý vám umožní centrálne meniť nastavenia displeja prostredníctvom pripojenia RJ45 alebo RS232. Softvér Smart Control vám umožní nastaviť obrazový vstup, upraviť nastavenia farieb, nastaviť ID displeja pri vytváraní obrazových stien z viacerých displejov a dokonca aj zistiť stav každého displeja. Vďaka tomu máte k dispozícii všetko, čo potrebujete na správu všetkých svojich displejov z jedného miesta.

 • Spotreba energie nižšia než je priemer

  Na prevádzku zariadenia stačí menej elektrickej energie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať