Nepopísané

Displej HalO™

  Displej HalO™

  Zviditeľnite sa

  Získajte kontrolu nad svojimi výdavkami pomocou tohto cez sieť ovládateľného 42" (107 cm) LCD displeja Philips HalO™. Ponúka množstvo funkcií, ktoré budú vyhovovať aj tým najnáročnejším zobrazovacím aplikáciám a ohromí divákov úchvatnou, farby meniacou obrazovkou Philips HalO™ Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Displej HalO™

107 cm (42”), multimédiá, Full HD BDL4230EC/00 Nájsť podobné výrobky

Zviditeľnite sa

a udržte si náskok pred konkurenciou

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • Philips HalO™

  Pútavá technológia HalO™ má jedinečný a patentovaný dizajn. HalO™ vytvára rám okolo vášho reklamného obsahu. Je možné ho nastaviť na vami definovanú farbu, či dokonca automatické striedanie farieb, aby vaša správa vyčnievala z davu. Ideálny pre oddych, predaj, hry, hotely či fitness centrá. Displej HalO™ dokáže pracovať s rôznymi aplikáciami a je určený používateľom, ktorí chcú dodať svojim reklamno-informačným projektom nádych jedinečnosti.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Profesionálne PC sú súčasťou väčšiny inštalácií verejného informačného zobrazovania. Pomerne často zväčšujú hrúbku verejného informačného displeja a prinášajú komplikované umiestnenie káblov. Tento verejný informačný displej obsahuje inteligentný nástavec v zadnom kryte, ktorý je určený pre množstvo profesionálnych PC s malým rozmerovým formátom. Navyše ponúka možnosť na účinné usporiadanie káblov.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • Jas sa nastavuje automaticky podľa okolitých podmienok

  Úprava nastavení displeja tak, aby zodpovedali okolitému svetlu bez zásahu používateľa.

 • Funkcia zlepšenej ochrany proti zvyškovému obrazu

  Statické obrazy nechané na obrazovke počas dlhších časových období môžu na displejoch LCD zanechať „duchov“ alebo tzv. efekt zvyškového obrazu. Aj napriek tomu, že vznik zvyškového obrazu na LCD displejoch nie je trvalý, môžete tomu zabrániť, a to hlavne na miestach, kde sa obsah zobrazuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

 • Ovládanie a konfigurácia na diaľku pomocou protokolu RS232

  Ovládanie na diaľku umožňuje používateľovi vzdialene ovládať a nastavovať monitory pomocou protokolu RS232. Pomocou príkazov CEC máte kedykoľvek úplnú kontrolu nad všetkými monitormi vo vašej reklamno-informačnej sieti.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať