Nepopísané

LCD monitor

  LCD monitor

  Dokonalý zážitok v 3D

  Prezentujte svoje posolstvo vo fascinujúcom obraze 3D, s vynikajúcou kvalitou obrazu a bez potreby špeciálnych okuliarov. S 28 náhľadmi môžete prezentovať úchvatné obrázky, ktoré očaria vašich divákov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

107 cm (42”), Autostereoskopické 3D zobrazenie, Full HD BDL4251VS/00 Nájsť podobné výrobky

Dokonalý zážitok v 3D

bez potreby špeciálnych okuliarov

 • Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Vychutnajte si úchvatný 3D zážitok bez potreby špeciálnych okuliarov vďaka autostereoskopickému 3D efektu. Vďaka technológii šošoviek je toto zobrazenie výnimočne jasné a hlboké a váš zážitok z obrazu v 3D ešte intenzívnejší a príjemnejší.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • Vizualizácia obsahu v 3D

  Súčasťou produktu sú aj softvérové nástroje na prehrávanie 3D obsahu a ovládanie parametrov vizualizácie v 2D a 3D. 3D obsah možno vytvoriť pomocou doplnkov pre obľúbené balíky softvéru na vytváranie 3D animácií. Existujúci 2D obsah alebo stereo obsah možno konvertovať na formát 2D-plus-Depth. Formát 2D-plus-Depth je kompatibilný s existujúcimi nástrojmi na kompresiu, pretože dodatočná šírka pásma použitá na hĺbku je malá.

 • Riešenie systému 3D

  Riešenie systému je navrhnuté tak, aby bol v maximálnej miere využitý obsah a koncepty zo sveta obsahu v 2D. Je to možné najmä vďaka flexibilnému formátu 2D-plus-Depth, ktorý umožňuje oddeliť vytváranie obsahu od jeho vizualizácie. Vykresľovacie jadro integrované v autostereoskopických 3D displejoch podporuje jedinečný formát obrazu Declipse, ktorý umožní vytvoriť skutočný priestorový 3-rozmerný efekt.

 • Displej s duálnym zobrazením v 2D alebo 3D

  Možnosti využitia displeja sú veľmi široké, pretože ho možno používať v režime 2D aj 3D. Panel s rozlíšením 4K UHD umožňuje dosahovať vysokú kvalitu obrazu a verné podanie farieb v režime 2D aj 3D. Integrované vykresľovacie jadro ponúka tvorcom obsahu aj koncovým používateľom úplnú kontrolu nad kvalitou a efektom hĺbky obrazu.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Profesionálne počítače sú súčasťou väčšiny inštalácií verejného reklamno-informačného zobrazovania. Pomerne často zväčšujú hrúbku informačného displeja a prinášajú komplikované umiestnenie káblov. Preto sme tento displej navrhli s inteligentným nástavcom v zadnom kryte, ktorý je ideálny na integráciu profesionálneho počítača s malým rozmerovým formátom. Okrem toho systém na usporiadanie káblov ponúka skvelé riešenie, vďaka ktorému budú vaše káble usporiadané a profesionálne zorganizované.

 • Dizajn s úzkym rámikom pre štýlový vzhľad

  Dizajn s úzkym rámikom dodá informačnému displeju štýlový vzhľad a ten úhľadne zapadne do takmer každého prostredia. Navyše je tento dizajn ideálny pre dlaždicové zobrazovanie na videostene.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať