Nepopísané

LED displej

  LED displej

  Vynikajúca kvalita obrazu. Výnimočne štíhly dizajn.

  Pomocou tohto super tenkého 47" (119 cm) displeja Full HD vyjadríte svoje marketingové posolstvo skutočne štýlovým spôsobom. Ideálny na miesta, kde je priestor obmedzený, no zároveň musí byť zachovaný výkon aj kvalita obrazu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LED displej

119 cm (47”), Okrajové podsvietenie LED, Full HD BDL4785SL/00 Nájsť podobné výrobky

Vynikajúca kvalita obrazu. Výnimočne štíhly dizajn.

Presvedčivo výkonný

 • Zreťazenie cez rozhranie DVI

  Zreťazenie cez rozhranie DVI

  Vytvorte digitálnu videostenu až zo 150 displejov v konfigurácii 15 x 10 pomocou zreťazenia cez rozhranie DVI. Stačí pripojiť konektor výstupu DVI k vstupu DVI ďalšieho displeja a zažijete ten najfascinujúcejší divácky zážitok z videosteny.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • LED podsvietenie okrajov

  Vyskúšajte rovnomerný rozptyl svetla s prelomovou technológiou LED. Biele diódy LED (svetelné diódy) sú rozmiestnené okolo rámu panela a vytvárajú tak rovnomernejšie šírenie svetla. Výsledkom je nižšia spotreba energie, menej tepla, ktoré teba odvádzať, a hodnoverný a jednoliaty farebný rozsah.

 • Veľa funkcií. Jeden kábel

  Majte svoj displej úplne pod kontrolou – vďaka prenosu všetkých operačných príkazov a videosignálu cez jeden kábel HDMI. Vďaka tejto jedinečnej funkcii je zabezpečenie plynulej prevádzky a údržby displeja oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Pomocou príkazov CEC (Consumer Electronics Control) bude vyhľadanie kľúčových informácií o vašom displeji úplnou hračkou.

 • Ovládateľnosť cez sieť: RJ45

  Vstavaný port LAN (RJ45) umožňuje jednoduchý manažment vášho displeja. Cez pripojenie RJ45 môžete nakonfigurovať každý displej alebo rýchlo a pohodlne zistiť stav každého zariadenia.

 • Display Port na podporu rýchlejšej grafiky

  Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz s podporou širokopásmovej grafiky pomocou rozhrania Display Port. Rozhranie Display Port, okrem toho, že prenáša video vo vysokom rozlíšení, prenáša aj zvuk, a tým eliminuje potrebu použitia ďalších káblov.

 • 120 Hz panel

  Vychutnajte si video s ohromujúco čistým obrazom vďaka 120 Hz panelu. Dokonca aj rýchlo sa pohybujúce scény môžete sledovať bez rozmazania a váš vizuálny zážitok bude zaručene lepší.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • Super štíhly tvar

  Vďaka celkovej hĺbke menej ako 4 cm môžete teraz namontovať tento reklamno-informačný displej maximálne diskrétne a prakticky kamkoľvek. Tento displej v sebe spája ohromujúci dizajn s ultraštíhlym telom a poskytuje tak mimoriadnu flexibilitu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať