Nepopísané

3D displej bez okuliarov

  3D displej bez okuliarov

  Zažite obraz v 3D s úžasnou hĺbkou

  Prezentujte svoje posolstvo vo fascinujúcom obraze 3D, s vynikajúcou kvalitou obrazu a bez potreby špeciálnych okuliarov. S 28 náhľadmi môžete prezentovať úchvatné obrázky, ktoré očaria vašich divákov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions 3D displej bez okuliarov

55" (140 cm), LED podsvietenie okrajov, Full HD, Autostereoskopické 3D zobrazenie BDL5535VS/00 Nájsť podobné výrobky

Zažite obraz v 3D s úžasnou hĺbkou

Bez potreby špeciálnych okuliarov

 • Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Autostereoskopické 3D zobrazenie

  Vychutnajte si úchvatný 3D zážitok bez potreby špeciálnych okuliarov vďaka autostereoskopickému 3D efektu. Vďaka technológii šošoviek je toto zobrazenie výnimočne jasné a hlboké a váš zážitok z obrazu v 3D ešte intenzívnejší a príjemnejší.

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • Technológia Full HD LED pre nádherný obraz

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • 28 zobrazení pomocou technológie naklonených šošoviek pre úžasný a plynulý 3D obraz

  Vďaka 28 zobrazeniam technológiou naklonených šošoviek môžete „nazrieť“ okolo virtuálnych objektov na 3D displeji a vychutnať si ten najúžasnejší vizuálny 3D zážitok na trhu.

 • Displej s duálnym zobrazením v 2D alebo 3D

  Možnosti využitia displeja sú veľmi široké, pretože ho možno používať v režime 2D aj 3D. Panel s rozlíšením 4K UHD umožňuje dosahovať vysokú kvalitu obrazu a verné podanie farieb v režime 2D aj 3D. Integrované vykresľovacie jadro ponúka tvorcom obsahu aj koncovým používateľom úplnú kontrolu nad kvalitou a efektom hĺbky obrazu.

 • Nastaviteľné vystupujúce efekty na optimalizáciu 3D efektu

  Môžete nastaviť podmanivé efekty vystupujúce z obrazovky a optimalizovať tak 3D efekt pre akúkoľvek aplikáciu.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Profesionálne počítače sú súčasťou väčšiny inštalácií verejného reklamno-informačného zobrazovania. Pomerne často zväčšujú hrúbku informačného displeja a prinášajú komplikované umiestnenie káblov. Preto sme tento displej navrhli s inteligentným nástavcom v zadnom kryte, ktorý je ideálny na integráciu profesionálneho počítača s malým rozmerovým formátom. Okrem toho systém na usporiadanie káblov ponúka skvelé riešenie, vďaka ktorému budú vaše káble usporiadané a profesionálne zorganizované.

 • Proces optického lepenia pre vysoký kontrast a jasné farby

  Optické lepenie predstavuje ochranné sklo, ktoré je prilepené na prednej časti displeja. Zlepený displej zvyšuje kontrastný pomer znížením množstva odrazeného okolitého svetla. Optické lepenie zvyšuje životnosť aj odolnosť displeja.

 • Riešenie systému 3D

  Riešenie systému je navrhnuté tak, aby bol v maximálnej miere využitý obsah a koncepty zo sveta obsahu v 2D. Je to možné najmä vďaka flexibilnému formátu 2D-plus-Depth, ktorý umožňuje oddeliť vytváranie obsahu od jeho vizualizácie. Vykresľovacie jadro integrované v autostereoskopických 3D displejoch podporuje jedinečný formát obrazu Declipse, ktorý umožní vytvoriť skutočný priestorový 3-rozmerný efekt.

 • Vizualizácia obsahu v 3D

  Súčasťou produktu sú aj softvérové nástroje na prehrávanie 3D obsahu a ovládanie parametrov vizualizácie v 2D a 3D. 3D obsah možno vytvoriť pomocou doplnkov pre obľúbené balíky softvéru na vytváranie 3D animácií. Existujúci 2D obsah alebo stereo obsah možno konvertovať na formát 2D-plus-Depth. Formát 2D-plus-Depth je kompatibilný s existujúcimi nástrojmi na kompresiu, pretože dodatočná šírka pásma použitá na hĺbku je malá.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať