Nepopísané

Displej V-Line

  Displej V-Line

  Buďte v kontakte so svojím publikom 24 hodín denne/7 dní v týždni

  S týmto hotelovým LED televízorom s vysokým jasom si vychutnáte všetky výhody moderných možností pripojenia a zároveň máte istotu, že inštalácia a správa na diaľku zabezpečia najnižšie náklady na prevádzku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Displej V-Line

55" (140 cm), LED s okrajovým podsvietením, Full HD, 700 cd/m² BDL5590VL/00 Nájsť podobné výrobky

Buďte v kontakte so svojím publikom 24 hodín denne/7 dní v týždni

S nadčasovou technológiou Smart Collection

 • Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti

  Ukladajte a prehrávajte obsah vďaka internej pamäti. Naťahujte svoje médiá na displej, kde si môžete okamžite prehrať ich obsah. Vďaka spolupráci s interným prehliadačom slúži tiež ako vyrovnávacia pamäť pri prehrávaní online obsahu. V prípade zlyhania siete vnútorná pamäť pokračuje v prehrávaní uloženého obsahu vo vyrovnávacej pamäti, čím zabezpečí, že vaše médiá budú k dispozícii, aj keď sieť nebude dostupná.

 • Bezplatné a jednoduché používanie spravovania obsahu pomocou SmartCMS

  Bezplatné a jednoduché používanie spravovania obsahu pomocou SmartCMS

  Bezplatné a jednoduché používanie systému spravovania obsahu, ktoré funguje výhradne s displejmi Sigage Solutions od spoločnosti Philips na spravovanie obsahu skupiny symbolov online. Prostredníctvom SmartCMS si môžete vytvárať a plánovať obsah 24 hodín denne. Jednoducho si vytvorte sieť, navrhnite obsah, naplánujte zoznam prehrávaných skladieb a môžete začať počúvať!

 • Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s HTML5

  Pripojte sa a kontrolujte svoj obsah pomocou cloudu s integrovaným prehliadačom HTML5. Navrhnite obsah svojej skupiny symbolov online a pripojte ho k displeju alebo k celej sieti. Jednoducho pripojte internetový kábel RJ45 k sieťovej prípojke, pripojte displej k určenej url adrese a môžete sa začať hrať vašim obsahom založeným na cloude.

 • Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Zobrazujte obsah aj v prípade zlyhania

  Pri náročných komerčných aplikáciách je nevyhnutné zabezpečiť neustále zobrazovanie obsahu. Hoci je úplné zlyhanie obsahu nepravdepodobné, funkcia ochrany pri zlyhaní vám poskytne ochranu obsahu vďaka revolučnej technológii, ktorá na obrazovke v prípade zlyhania mediálneho prehrávača prehráva záložný obsah. Funkcia sa automaticky aktivuje, keď dôjde k zlyhaniu primárneho vstupu. Stačí vybrať pripojenie pre primárny vstup a pre funkciu ochrany v prípade zlyhania, a máte zaručené neustále prehrávanie obsahu.

 • Voliteľné vloženie OPS pre komplexné riešenie

  Voliteľné vloženie OPS pre komplexné riešenie

  Premeňte svoj displej na komplexné zobrazovacie riešenie a vytvorte sieť displejov, ktorá je pripojená, inteligentná a bezpečná. Zásuvka štandardu OPS (Open Pluggable Specification) je štandardná zásuvka v odvetví, do ktorej môžete pridať mediálny prehrávač štandardizovaný pre štandard OPS. Toto bezkáblové riešenie vám umožňuje namontovať, používať a spravovať váš hardvér kdekoľvek to potrebujete.

 • Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete, pomocou SmartPlayer

  Naplánujte, čo len chcete a kedy chcete, pomocou SmartPlayer

  Premeňte svoje zariadenie USB na skutočné cenovo priaznivé digitálne zariadenie na zobrazovanie. Stačí si uložiť obsah (video, audio, obrázky) na zariadenie USB a pripojiť ho k displeju. Vytvorte si vlastný zoznam prehrávania a naplánujte premietanie obsahu cez ponuku obrazovky. Vytvorený zoznam na prehrávanie si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Predvoľba D-image na vytváranie lekárskych obrazov v odtieňoch sivej podľa štandardu DICOM, časť 14

  Predvoľba D-image na vytváranie lekárskych obrazov v odtieňoch sivej podľa štandardu DICOM, časť 14

  Monitory v klinickom prostredí musia zobrazovať lekárske obrazy konzistentne a kvalitne, aby umožňovali spoľahlivú interpretáciu. Vykresľovanie lekárskych obrazov na štandardných monitoroch je prinajmenšom nekonzistentné – kvôli tomu nie sú vhodné na použitie v klinickom prostredí. Displeje Philips prispôsobené na klinické využitie s predvoľbou D-image sú pri výrobe nakonfigurované tak, aby dokázali zobrazovať štandardný obraz v odtieňoch sivej podľa normy DICOM, časť 14. Vďaka vysoko kvalitným panelom LCD s technológiou LED vám spoločnosť Philips ponúka konzistentný výkon za dostupné ceny. Ďalšie informácie nájdete na adrese http://medical.nema.org/

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • Súprava na kalibráciu farieb zabezpečí jednotné farby

  Súprava na kalibráciu farieb zabezpečí jednotné farby

  Súprava na pokročilú kalibráciu farieb ovláda svietivosť podsvietenia, štandardizuje gama krivku a kalibruje odtiene sivej vašej siete displejov. Je jedno, či máte pôsobivú videostenu, pútavé mozaikové rozloženie, tabuľu s ponukou alebo ovládaciu miestnosť, každý displej možno nastaviť na rovnaké hodnoty farieb. S touto voliteľnou súpravou zabezpečíte konzistenciu zobrazovania farieb na všetkých monitoroch v sieti.

 • Vysoký jas umožňuje čistejší obraz

  Vďaka 700 nitovému panelu si aj na miestach s vyšším okolitým jasom môžete vychutnať čistejší obraz. Vaše publikum si na miestach, ktoré nie sú na priamom slnečnom svetle, ale sú jasnejšie ako priemer, môže vychutnať obraz vyššej kvality pre ešte lepší divácky zážitok.

 • Širokouhlá technológia IPS prináša presnosť obrazu a farieb

  Displeje IPS Philips využívajú pokročilú technológiu, ktorá poskytuje výnimočne široké zorné uhly 178/178 stupňov, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla – dokonca aj vo vertikálnom režime! Displeje IPS prinášajú mimoriadne svieži obraz so živými farbami, ktoré sú obzvlášť vhodné pre profesionálne videosteny a ponukové tabule, ktoré si po celú dobu vyžadujú presnosť farieb a konzistentný jas.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať