4K Ultra HD LCD displej s funkciou MultiView

  4K Ultra HD LCD displej s funkciou MultiView

  Vychutnajte si dokonalý obraz so všetkými detailmi

  Mohutný 40-palcový profesionálny displej Philips s rozlíšením Ultra HD vám poskytuje priestor a dokonalý obraz so všetkými detailmi v mimoriadne vysokom rozlíšení 4K (štvornásobne vyššie rozlíšenie ako Full HD) Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance 4K Ultra HD LCD displej s funkciou MultiView

40“ (101, 6 cm), 4K Ultra HD (3840 x 2160) BDM4037UW/93 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si dokonalý obraz so všetkými detailmi

s rozlíšením 4K Ultra HD

 • Zaoblený dizajn obrazovky pre hlbší zážitok

  Zaoblený dizajn obrazovky pre hlbší zážitok

  Stolové monitory ponúkajú osobný používateľský zážitok, ktorému tento zaoblený dizajn veľmi dobre vyhovuje. Zaoblená obrazovka zabezpečuje príjemný a pritom jemný efekt ponorenia, ktorý sa zameriava na vás uprostred vášho pracovného stola.

 • Rozlíšenie UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) pre úplnú presnosť

  Rozlíšenie UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) pre úplnú presnosť

  Tieto najnovšie displeje Philips využívajú panely s vysokým výkonom a vytvárajú obraz pomocou technológie UltraClear s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Či už ste náročný profesionál, ktorý potrebuje extrémne detailný obraz pre riešenia CAD, používate aplikácie s 3D grafikou alebo ste finančný mág pracujúci s obrovskými tabuľkami, na displejoch Philips obraz a grafika skutočne ožijú.

 • Technológia Ultra Wide-Color ponúka širší rozsah farieb na zaistenie živého obrazu

  Technológia Ultra Wide-Color ponúka širší rozsah farieb na zaistenie živého obrazu

  Technológia Ultra Wide-Color prináša širšie spektrum farieb, ktorým sa dosahuje dokonalý obraz. Vďaka širšiemu farebnému rozsahu technológie Ultra Wide-Color sa vytvárajú prirodzenejšie zelené, živšie červené a hlbšie modré odtiene. S technológiou Ultra-Wide Color si vychutnáte živšie a sviežejšie farby pri sledovaní médií, prezeraní obrázkov, ale tiež pri práci.

 • Displej VA poskytuje skvelý obraz so širokým uhlom sledovania

  Displej VA poskytuje skvelý obraz so širokým uhlom sledovania

  Displej VA LED značky Philips využíva pokročilú multidoménovú technológiu vertikálneho vyrovnania, ktorá dosahuje super vysoké pomery statického kontrastu pre mimoriadne živý a jasný obraz. Bez problémov zvládne bežné kancelárske využitie a okrem toho je vhodný najmä na prezeranie fotografií, prehliadanie webu, sledovanie filmov, hranie hier a používanie náročných grafických aplikácií. Jeho optimalizovaná technológia správy pixelov poskytuje mimoriadne široký zorný uhol 178/178 stupňov a ostrý obraz.

 • Technológia MultiView 4K pre 4 systémy na jednej obrazovke

  Technológia MultiView 4K pre 4 systémy na jednej obrazovke

  Funkcia MultiView na tomto veľkom displeji Philips s rozlíšením 4K UHD umožňuje mať zobrazené až štyri systémy, každý v rozlíšení Full HD. Na monitorovanie štyroch systémov na jednej obrazovke môžete použiť funkciu obraz vedľa obrazu (PbP) na účely pozorovania miestností alebo na bezpečnostné účely. Ak pracujete na viacerých zariadeniach, napríklad súčasne používate dva vedľa seba stojace notebooky, s touto funkciou bude spolupráca medzi nimi produktívnejšia. Prípadne ak sledujete živý futbalový prenos cez set-top box a zároveň pracujete na počítači, môžete použiť režim obraz v obraze (PiP).

 • Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu

  Predvoľby SmartImage pre jednoduchú optimalizáciu nastavení obrazu

  SmartImage je exkluzívna a špičková technológia spoločnosti Philips, ktorá analyzuje obsah zobrazovaný na vašej obrazovke a prináša optimalizovaný obrazový výkon. Toto ľahko použiteľné rozhranie umožňuje výber z viacerých režimov, ako napr. Kancelária, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atď., ktorý sa presne hodí pre daný typ použitia. Na základe vášho výberu SmartImage dynamicky prispôsobí kontrast, sýtosť farieb a ostrosť obrázkov a videí, čím sa dosiahne jedinečný zobrazovací výkon. Úsporný režim poskytuje výraznú úsporu v oblasti energie. A to všetko v reálnom čase stlačením jedného tlačidla!

 • Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Technológia Bez kmitania znižuje únavu očí

  Kvôli spôsobu ovládania jasu na obrazovkách s podsvietením LED si niektorí používatelia všimnú, že obrazovka bliká, čo spôsobuje únavu očí. Technológia Bez kmitania spoločnosti Philips prináša nové riešenie na reguláciu jasu a zníženie blikania na pohodlnejšie sledovanie.

 • 1,074 miliardy farieb pre plynulé farebné prechody a detaily

  1,074 miliardy farieb pre plynulé farebné prechody a detaily

  10-bitové zobrazenie prináša bohatú hĺbku farieb s 1,074 miliardy farieb a 12-bitovým interným spracovaním, výsledkom čoho je plynulé a prirodzené farebné podanie bez farebných odstupov alebo pruhov.

 • Technológia MHL pre zábavu s mobilným obsahom na veľkej obrazovke

  Technológia MHL pre zábavu s mobilným obsahom na veľkej obrazovke

  Mobile High Definition Link (MHL) je mobilné rozhranie pre zvuk a obraz na priame pripojenie mobilných zariadení a iných prenosných zariadení k obrazovkám s vysokým rozlíšením. Pomocou voliteľného kábla MHL môžete svoje mobilné zariadenie s podporou technológie MHL pripojiť k tomuto veľkému displeju od spoločnosti Philips a sledovať, ako vaše HD videá ožijú s plne digitálnym zvukom. Teraz si môžete na veľkej obrazovke vychutnávať vaše mobilné hry, fotografie, filmy alebo iné aplikácie a súčasne nabíjať svoje mobilné zariadenie, vďaka čomu sa vám nikdy nevybije batéria uprostred zábavy.

 • Vstavané stereo reproduktory na prehrávanie multimédií

  Pár vysokokvalitných stereo reproduktorov zabudovaných do zobrazovacieho zariadenia. Môžu byť viditeľné pri ich nasmerovaní dopredu, alebo skryté po ich nasmerovaní nadol, nahor, dozadu atď. v závislosti od modelu a tvaru.

 • Rozbočovač USB 3.0 pre praktický prístup a rýchle nabíjanie

  Technológia Super Speed USB 3.0 využíva rýchlosť prenosu 5,0 gbit/s, čo je približne 10-krát rýchlejšie ako pri štandarde USB 2.0. Vďaka tomu výrazne znížite trvanie prenosu údajov, čo vám ušetrí čas aj peniaze. Vďaka vyššej kapacite, mimoriadne vysokej rýchlosti prenosu, lepšej správe napájania a špičkovému výkonu predstavuje USB 3.0 najnovší globálny štandard, ktorý vám umožní používať veľkokapacitné úložné zariadenia. Nová technológia FastCharge vám umožní rýchle nabíjanie, aby ste nestrácali čas. Zariadenia USB 3.0 sú spätne kompatibilné so zariadeniami USB 2.0.

 • Pripojenie SmartConnect s konektormi DisplayPort, HDMI a VGA

  Tieto displeje Philips sú vybavené najvyspelejšími možnosťami pripojenia, napríklad konektorom VGA, Display Port alebo univerzálnym konektorom HDMI, vďaka čomu si môžete vychutnať zvuk a video vo vysokom rozlíšení bez kompresie. Nové pripojenie DisplayPort a HDMI 2.0 teraz umožňuje rozlíšenie 4K pri frekvencii 60 Hz a prináša tak plynulé zobrazovanie. Pripojenie USB zasa zaisťuje mimoriadne rýchly prenos údajov a univerzálnu konektivitu. Bez ohľadu na to, aký zdroj používate, môžete mať istotu, že tento displej Philips je výhodnou investíciou, ktorú tak skoro ničím nenahradíte!

 • Dizajn s úzkym rámikom pre štýlový vzhľad

  Dizajn s úzkym rámikom dodá informačnému displeju štýlový vzhľad a ten úhľadne zapadne do takmer každého prostredia. Navyše je tento dizajn ideálny pre dlaždicové zobrazovanie na videostene.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Tento displej Philips má certifikáciu MHL. Ak sa však vaše zariadenie nepripojí alebo nefunguje správne, pozrite si najčastejšie otázky o vašom zariadení alebo požiadajte o pomoc priamo jeho výrobcu. Kvôli pravidlám výrobcu vášho zariadenia môže byť potrebné zakúpiť si konkrétny kábel alebo adaptér MHL od tohto výrobcu, aby zariadenie fungovalo
 • Vyžaduje voliteľné mobilné zariadenie s certifikáciou MHL a kábel MHL (nie sú súčasťou balenia). Informácie o kompatibilite vám poskytne predajca vášho zariadenia MHL.
 • Úspora ErP v pohotovostnom režime/vypnutom stave neplatí pre funkciu nabíjania cez pripojenie MHL
 • Úplný zoznam zariadení s podporou technológie MHL nájdete na adrese www.mhlconsortiun.org
 • Polomer oblúka zakrivenia obrazovky v mm
 • Rýchle nabíjanie cez štandard BC 1.2
 • Čas odozvy je rovnaký ako pri technológii SmartResponse
 • Na 4 systémy na jednej obrazovke sú potrebné štyri vstupy.
 • NTSC 85 % (CIE1931), sRGB: 123 %

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať