Nepopísané

Informačný dotykový monitor LCD

  Informačný dotykový monitor LCD

  Viac interakcie s publikom

  Prezentujte svojmu publiku dôležité informácie alebo marketingové posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka interaktívnej dotykovej obrazovke dokážete zákazníka zaujať ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informačný dotykový monitor LCD

140 cm (55”), multimédiá, Full HD BDT5530EK/06 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom

vďaka viacdotykovému informačnému monitoru LED

 • Infračervená dotyková technológia

  Vďaka neviditeľnej infračervenej mriežke na povrchu obrazovky si môžete vychutnať úžasnú presnosť a rýchle časy odozvy, či už ide o dotyk prstom, rukavicou alebo perom. A žiadne „obrazové zvyšky po dotyku“ na obrazovke.

 • Skutočný viacdotykový displej so 6 simultánnymi dotykovými bodmi

  Vychutnajte si interaktívnejšie používanie s až 6 dotykovými bodmi súčasne. Táto technológia je veľmi vhodná, ak vašu aplikáciu používa naraz viac ako jeden používateľ. 6 dotykových bodov ponúka mimoriadne cenovo výhodné riešenie.

 • Správna výška a uhol monitora pre ergonomické používanie

  Dotyková obrazovka pre viacerých používateľov na tomto informačnom monitore je umiestnená v 45-stupňovom uhle umožňujúcom ergonomické používanie. Stojan monitora je uzamykateľný a poskytuje dostatok priestoru pre výkonný počítač.

 • LED podsvietenie okrajov

  Vychutnajte si rovnomerný rozptyl svetla s prelomovou technológiou LED. Biele diódy LED (svetelné diódy) sú rozmiestnené okolo rámu panela a vytvárajú tak rovnomernejšie šírenie svetla. Výsledkom je nižšia spotreba energie, menej tepla, ktoré teba odvádzať, a hodnoverný a jednoliaty farebný rozsah.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Snímač teploty meria stav správnej funkcie

  Táto dotyková obrazovka pre viacerých používateľov je vybavená snímačom teploty na monitorovanie interného stavu správnej funkcie. V prípade, že interná teplota prekročí predvolenú hodnotu, automaticky sa aktivujú dva vstavané ventilátory a ochladia displej na normálnu teplotu.

 • Dizajn s úzkym rámikom pre štýlový vzhľad

  Dizajn s úzkym rámikom dodá dotykovej obrazovke štýlový vzhľad a tá úhľadne zapadne do takmer každého prostredia.

 • Nezávislé od softvéru

  Naše dotykové obrazovky sú nezávislé od softvéru a fungujú s väčšinou komerčne dostupných programov pre dotykové obrazovky, vrátane systémov Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Obrazovku pripojíte cez port USB k počítaču alebo notebooku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať