Nepopísané

Dotykový monitor LCD

  Dotykový monitor LCD

  Viac interakcie s publikom

  Prezentujte publiku svoje posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka kapacitnej dotykovej obrazovke dokážete svojich zákazníkov vo verejných priestoroch upútať omnoho intenzívnejšie než kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotykový monitor LCD

140 cm (55”), multimédiá, Full HD BDT5571VX/02 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom

vďaka robustnej viacdotykovej obrazovke

 • 120 Hz panel

  Vychutnajte si video s ohromujúco čistým obrazom vďaka 120 Hz panelu. Dokonca aj rýchlo sa pohybujúce scény môžete sledovať bez rozmazania a váš vizuálny zážitok bude zaručene lepší.

 • 2 dotykové body

  Využite interaktívne funkcie viacdotykového ovládania. Tento monitor prináša výhody robustnejšej obrazovky v spojení s viacdotykovými ovládacími gestami, vďaka čomu dokáže používať všestrannejší softvér na dotykové ovládanie.

 • Kapacitná dotyková obrazovka

  Táto kapacitná dotyková obrazovka používa 5-mm tvrdené sklo. Preto je ideálna pre verejné priestory a jednoducho sa čistí.

 • Jeden kábel

  Majte svoj displej úplne pod kontrolou – vďaka prenosu všetkých operačných príkazov a videosignálu cez jeden kábel HDMI. Vďaka tejto jedinečnej funkcii je zabezpečenie plynulej prevádzky a údržby displeja oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Pomocou príkazov CEC (Consumer Electronics Control) bude vyhľadanie kľúčových informácií o vašom displeji úplnou hračkou.

 • RJ45

  Vstavaný port LAN (RJ45) umožňuje jednoduchý manažment vášho displeja. Cez pripojenie RJ45 môžete nakonfigurovať každý displej alebo rýchlo a pohodlne zistiť stav každého zariadenia.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Súčasťou väčšiny zariadení s dotykovými obrazovkami sú aj profesionálne počítače. Pomerne často zväčšujú hrúbku verejného informačného displeja a komplikujú umiestnenie káblov. Táto dotyková obrazovka pre viacerých používateľov obsahuje inteligentný nástavec v zadnom kryte, ktorý je vhodný pre množstvo profesionálnych kompaktných počítačov. Navyše umožňuje efektívne usporiadanie káblov.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Nezávislé od softvéru

  Naše dotykové obrazovky sú nezávislé od softvéru a fungujú s väčšinou komerčne dostupných programov pre dotykové obrazovky, vrátane systémov Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Obrazovku pripojíte cez port USB k počítaču alebo notebooku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať