BD-RE

  BD-RE

  5 x väčšie a lepšie ako DVD

  Disky Blu-ray sú najväčším pokrokom medzi optickými médiami od uvedenia DVD. Na jeden vysokokapacitný disk s päťnásobnou kapacitou DVD môžete teraz rýchlo a jednoducho nahrávať video s vysokým rozlíšením. Disky BD-RE môžete navyše prepisovať znova a znova. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

5 x väčšie a lepšie ako DVD

Uloží 25 GB alebo 135 minút HD videa

 • 25 GB na jeden disk = 5 x väčšia kapacita ako DVD

  Blu-ray je doposiaľ najpokrokovejším vysokokapacitným formátom optických diskov. Vďaka veľkým pokrokom v laserovej technológii BD môžete uložiť až 25 GB na jeden disk. To je päťkrát viac ako pri existujúcich (jednovrstvových) diskoch DVD.

 • Veľmi rýchle rýchlosti nahrávania až 9 MB za sekundu

  Jednonásobné až dvojnásobné rýchlosti nahrávania umožňujú nahrávať v rozsahu 4,5 až 9 MB za sekundu, takže môžete nahrať viac údajov v kratšom čase.

 • Uloží 135 minút videa s vysokým rozlíšením

  Aby sa udržal krok s rastúcou popularitou videa s vysokým rozlíšením, jednovrstvové disky Blu-ray vám zaistia úložnú kapacitu pre 135 minút videa s vysokým rozlíšením. Ak nahrávate pri normálnej DVD kvalite, budete môcť uložiť viac ako 5,5 hodiny videa.

 • Veľmi odolná vrstva chráni disk

  Disky Blu-ray od spoločnosti Philips majú povrchovú vrstvu, ktorá je bezkonkurenčne pevná a rovnomerná a chráni dôležité záznamové vrstvy diskov. Vrstva sa nanesie pomocou technológie vákuového spájania vyvinutého spoločnosťou Philips, ktoré zaisťuje bezkonkurenčnú jednotnú hrúbku 100µm. Disk dokáže odolať hrubému zaobchádzaniu, otlačkom prstov, škrabancom a špine bez potreby ochranného puzdra. Disky Blu-ray od spoločnosti Philips sú podstatne lepšie ako bežné disky CD a DVD.

 • Presne vyrobené lisovacie matice zaručujú vynikajúcu kvalitu

  Disky Blu-ray od spoločnosti Philips sa vyrábajú jedinečným vývojovým procesom spoločnosti Philips, ktorý využíva najmodernejšie hĺbkové UV zaznamenávacie vybavenie na výrobu lisovacích matíc, ktoré sa používajú na výrobu odliatkov pre disky BD. Spoločnosť Philips ovláda každú súčasť celého výrobného procesu na jednom mieste. Výsledok zaručuje vynikajúcu reprodukovateľnosť a kvalitu.

 • Systém opravy chýb zaručuje nahrávanie a prehrávanie

  Disky Blu-ray ponúkajú pokročilý systém opravy chýb, ktorý je podstatne výkonnejší ako pri diskoch CD a DVD, čím sa zaručuje maximálna ochrana vašich údajov a videa.

 • Stabilné neorganické záznamové vrstvy zaisťujú spoľahlivosť

  Záznamové vrstvy sú vyrobené z vysokostabilných neorganických vrstiev, na ktoré nemá vplyv vystavenie svetlu, čo zaručuje dlhú životnosť disku. Tento typ neorganickej záznamovej vrstvy je značným zdokonalením oproti organickým vrstvám, ktoré sa v súčasnosti používajú pri nahrávateľných diskoch CD a DVD a dodáva stabilnejšiu prevádzku a dlhšiu životnosť disku.

 • Kompatibilné s akýmkoľvek zariadením na disky Blu-ray

  Disky Blu-ray od spoločnosti Philips sa vyrábajú tak, aby mali široké hranice výkonu nahrávania a certifikovali sa tak, aby boli v súlade s náročnými normami špecifikácií, ktoré stanovila asociácia Blu-ray Disc Association (BDA). To znamená, že sú kompatibilné s každou značkou mechaniky alebo napaľovačky BD. Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, spoločnosť Philips odporúča mechaniku Blu-ray Philips TripleWriter™ pre počítač alebo napaľovačku Philips BD Video Recorder pre video.

 • Jednoduchosť presunutia a pustenia bez mrhania času na predformátovanie

  Disky Blu-ray od spoločnosti Philips zaisťujú jednoduchosť presunutia a pustenia okamžite bez potreby formátovania. Ich špeciálny systém súborov UDF 2.5 zaisťuje premiestňovanie súborov s údajmi a videom s vysokým rozlíšením jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať