bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Úžasný zvuk na dlani

  S ultrakompaktným a robustným reproduktorom si svoju hudbu môžete vziať všade so sebou. Vďaka vstavanej technológii anti-clip je zvuk kvalitnejší, než by sa dalo očakávať vzhľadom na jeho veľkosť, pričom zariadenie je možné nastaviť do uhla, ktorý sprostredkuje intenzívnejší zážitok z prehrávania zvuku. Farebné silikónové puzdro zabezpečuje jeho ochranu a dodáva mu na štýlovosti. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth, Vstavaný mikrofón na hovory, Nabíjateľná batéria, 2 W BT1300R/00 Nájsť podobné výrobky

Úžasný zvuk na dlani

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-Clipping umožňuje prehrávať hudbu hlasno a zachovať pritom vysokú kvalitu – a to aj v prípade, že vám už dochádza batéria. Prijíma široký rozsah vstupných signálov od 300 mV do 1 000 mV a chráni reproduktory pred poškodením spôsobeným skreslením. Táto zabudovaná funkcia sleduje hudobný signál prechádzajúci zosilňovačom a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zosilňovača. Zabráni sa tak skresleniu zvuku spôsobenému orezaním bez ovplyvňovania hlasnosti. Schopnosť prenosného reproduktora reprodukovať vrcholy klesá spolu s nabitím batérie, funkcia anti-clipping ale obmedzuje vrcholy spôsobené slabou batériou a hudba tak zostáva neskreslená.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

 • Vezmite si ho všade so sebou vďaka pribalenému jemne tkanému pásiku

  V záujme dosiahnutia harmónie so sériou slúchadiel Philips CitiScape Strada inšpirovanou módnymi teniskami a ich krikľavo sfarbenými šnúrkami sa náš príručný popruh vyrába zo žiarivého a jemne tkaného rukávu, vďaka ktorému je dostatočne štýlový na to, aby sme ho mohli smelo označiť za módny doplnok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať