bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Reproduktor s nastaviteľnou kvalitou zvuku a veľkosťou

  Umožnite hudbe stať sa súčasťou vašich dobrodružstiev vďaka kompaktnému, robustnému a jednoducho prenosnému reproduktoru, ktorý sa dá prichytiť ku každej taške. Technológia Anti-clip vám ponúka kvalitnejší zvuk, než by sa dalo očakávať vzhľadom na veľkosť reproduktora. A ak chcete viac, roztiahnite ho. Vydrží prehrávať hudbu aj pol dňa. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth, Nabíjateľná batéria, 2 W BT2000B/00 Nájsť podobné výrobky

Reproduktor s nastaviteľnou kvalitou zvuku a veľkosťou

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Reproduktor vytiahnite a dosiahnite lepšiu kvalitu zvuku

  Reproduktor vytiahnite a dosiahnite lepšiu kvalitu zvuku

  Tento rozšíriteľný reproduktor je možné zmenšiť na účely prehrávania hudby na cestách alebo roztvoriť pre vyššiu kvalitu zvuku; stačí ho chytiť za hornú a spodnú časť a potiahnuť.

 • Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-Clipping umožňuje prehrávať hudbu hlasno a zachovať pritom vysokú kvalitu – a to aj v prípade, že vám už dochádza batéria. Prijíma široký rozsah vstupných signálov od 300 mV do 1 000 mV a chráni reproduktory pred poškodením spôsobeným skreslením. Táto zabudovaná funkcia sleduje hudobný signál prechádzajúci zosilňovačom a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zosilňovača. Zabráni sa tak skresleniu zvuku spôsobenému orezaním bez ovplyvňovania hlasnosti. Schopnosť prenosného reproduktora reprodukovať vrcholy klesá spolu s nabitím batérie, funkcia anti-clipping ale obmedzuje vrcholy spôsobené slabou batériou a hudba tak zostáva neskreslená.

 • Až 12 hodín prehrávania hudby

  Až 12 hodín prehrávania hudby

  Prehrávajte svoju hudbu nahlas kdekoľvek so vstavanou nabíjateľnou batériou, ktorá vydrží pracovať až 12 hodín. Počúvajte svoju hudbu bez starostí so zamotanými káblami a nepohodlným hľadaním elektrických zásuviek a získajte absolútnu slobodu pohybu s až poldennou reprodukciou hudby.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
 • Vezmite si ho všade so sebou vďaka pribalenému jemne tkanému pásiku

  V záujme dosiahnutia harmónie so sériou slúchadiel Philips CitiScape Strada inšpirovanou módnymi teniskami a ich krikľavo sfarbenými šnúrkami sa náš príručný popruh vyrába zo žiarivého a jemne tkaného rukávu, vďaka ktorému je dostatočne štýlový na to, aby sme ho mohli smelo označiť za módny doplnok.

 • Certifikovaný ekologický produkt: vysoké úsilie o udržateľnosť zdrojov

  Spoločnosť Philips svojím „ekologickým“ logom označuje len výrobky ohľaduplné k životnému prostrediu, aby ste mali istotu, že ste sa rozhodli pre riešenie, ktoré je ekologicky vyhovujúce. Certifikácia ekologického výrobku znamená, že výrobok je mimoriadne energeticky efektívny, vo výraznej miere využíva trvale udržateľné obalové materiály (> 80 % obsah recyklovaného kartónu, tlačiarenské látky s certifikáciou FSC® a obaly bez obsahu PVC), redukuje použitie nebezpečných materiálov (plastové zapuzdrenie bez obsahu PVC/BFR) a ľahšie sa recykluje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať