bezdrôtové štúdiové reproduktory

  bezdrôtové štúdiové reproduktory

  Prehrajte všetko a poriadne nahlas

  Zažite masívny zvuk s vysokou úrovňou vernosti vďaka týmto 30 W štúdiovým reproduktorom a vychutnajte si špičkovú reprodukciu basov. Bezdrôtovo prehrávajte hudbu cez rozhranie Bluetooth® s kompresiou aptX®. To všetko na zariadení s kompaktným dizajnom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrôtové štúdiové reproduktory

Bluetooth® aptX, Digitálny vstup, analógový vstup, Max. 30 W BTS3000G/10 Nájsť podobné výrobky

Prehrajte všetko a poriadne nahlas

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Ovládanie výšok a basov nastavuje vysoké a nízke tóny

  Výšky a basy sú vlastnosti ekvalizéra, ktoré ovládajú vysoké a nízke frekvencie úrovní zvuku. Výšky regulujú zosilnenie vysokých tónov v hudbe, zatiaľ čo basy ovládajú úroveň zosilnenia nízkych tónov. Použitím klávesov so šípkami nahor a nadol môže počúvajúci pohodlne pridať alebo ubrať dôraz na nízke alebo vysoké tóny alebo nechať soprán či basy bezo zmeny a prehrávať hudbu podľa pôvodne nahraných nastavení. Výšky a ovládanie basov umožňujú počúvať hudbu tak, ako ju máte radi.

 • Kompaktný dizajn je vhodný kamkoľvek a pre ľubovoľný životný štýl

  Kompaktný dizajn je vhodný pre každý priestor a životný štýl. Kompaktná zostava sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu a veľkosti hodí do každej miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať