Fidelio

Philips Fidelio

bezdrôtové štúdiové reproduktory

  Philips Fidelio

  bezdrôtové štúdiové reproduktory

  Bezdrôtové stereofónne reproduktory

  Vychutnajte si uchvacujúci Hi-Fi zvuk týchto štúdiových reproduktorov s výkonom 100 W a neprekonateľnou reprodukciou basov, ktorú zaručuje technológia DoubleBASS. Prehrávajte hudbu bezdrôtovo pomocou prenosu Bluetooth® s kompresiou aptX® a AAC. Prémiová povrchová úprava skrášli každý interiér. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio bezdrôtové štúdiové reproduktory

Bluetooth® aptX, AAC a NFC, Digitálny vstup, analógový vstup, USB port na nabíjanie, max. 100 W BTS7000/10 Nájsť podobné výrobky

Bezdrôtové stereofónne reproduktory

 • Hodvábny kužeľovitý reproduktor pre krištáľovo čistý zvuk

  Hodvábny kužeľovitý reproduktor pre krištáľovo čistý zvuk

  Hodvábny kužeľovitý reproduktor drží membránu vyrobenú z hodvábu - materiálu lepšieho ako ostatné materiály používané v obyčajných reproduktoroch. Hodvábny materiál používaný v membráne má prvotriedne charakteristiky absorpcie zvuku a jeho mäkká textúra zaručí minimálny akustický rozklad. Výsledný zvuk vytváraný hodvábnym kužeľovitým reproduktorom je uhladený, hrejivý a má široký rozsah.

 • Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Pretože Dolby Digital je jedným z najlepších svetových noriem digitálneho multikanálového zvuku a využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Povrch z pravého dreva pre moderný interiér

  Povrch z pravého dreva pre moderný interiér

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať