LCD monitor

  LCD monitor

  Jednoduchosť displeja s pripojením USB

  Tento monitor Philips USB je ideálny na používanie v mobilnom klinickom prostredí, kde nemusí byť vždy poruke sieťové napájanie. Jednoducho ho pripojte k prenosnému počítaču pomocou jedného kábla USB, ktorý prenáša video aj energiu na napájanie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

Displej určený na klinické využitie, 21, 5"/54, 6 cm C221S3UCW/00 Nájsť podobné výrobky

Jednoduchosť displeja s pripojením USB

ideálny na používanie v klinickom prostredí

 • Kryt AntiMicrobial aktívne potláča množenie baktérií

  Kryt AntiMicrobial aktívne potláča množenie baktérií

  Mikroorganizmy sa v nemocniciach a klinických prostrediach stávajú čoraz väčším problémom, pretože môžu spôsobiť život ohrozujúce infekcie. Displeje Philips prispôsobené na klinické využitie riešia tento problém pomocou antimikrobiálnej prísady do materiálu krytu monitora s certifikáciou JIS Z2801. Vďaka tomuto ochrannému štítu je zabezpečená ochrana vás aj vašich pacientov. Tento kryt potláča množenie najbežnejších mikroorganizmov, ako napríklad „Staphylococcus aureus (gastroenteritída)“, „Escherichia coli (E Coli)“ alebo „Klebsiella (zápal pľúc)“.

 • Napájanie vhodné pre medicínske prostredie zaručí bezpečnosť s nízkymi úrovňami emisií

  V profesionálnom klinickom prostredí sú nevyhnutné základné bezpečnostné funkcie, výkon a spoľahlivosť. Na rozdiel od štandardných displejov využívajú displeje Philips prispôsobené na klinické využitie špeciálne napájacie zdroje vhodné pre medicínske prostredie, ktoré spĺňajú tieto požiadavky. Sú v súlade s normami EN/IEC 60601-1, vďaka čomu je zaručená základná ochrana a výkon. Okrem toho spĺňajú aj požiadavky normy EN/IEC 60601-1-2 pre elektromagnetické testy a kompatibilitu v medicínskych prostrediach. V mnohých krajinách, nemocniciach aj klinikách je splnenie týchto noriem podmienkou.

 • Okamžité zapnutie vďaka technológii diód LED

  Biele diódy LED sú zariadenia bez pohyblivých častí, ktoré sa rýchlejšie rozsvecujú do plného konzistentného jasu, a tým prinášajú kratšiu dobu spúšťania. Diódy LED neobsahujú ortuťové prvky, čo umožňuje realizáciu ekologickej recyklácie a likvidácie. Diódy LED umožňujú lepšie ovládanie stlmenia intenzity LCD podsvietenia, čím sa dosahuje výnimočne vysoký kontrastný pomer. Taktiež poskytujú výnimočnú reprodukciu farieb vďaka konzistentnému jasu po celej ploche obrazovky.

 • Jediný konektor USB 2.0 na prenosnom počítači na napájanie aj prenos videa

  USB monitor od spoločnosti Philips dokáže zobrazovať obsah a získavať energiu na napájanie priamo z portov USB vášho prenosného počítača pomocou jediného kábla USB. Nie sú potrebné žiadne ďalšie napájacie káble ani videokáble a vďaka mimoriadne nízkej spotrebe energie možno monitor pripojiť k prenosnému počítaču jednoducho pomocou jedného kábla.

 • Nastavenie výšky v rozsahu 70 mm pre ideálnu polohu pri sedení

  Kompaktná, ergonomická a jednoduchá základňa, ktorá sa môže nakloniť, otočiť a je výškovo nastaviteľná, takže každý používateľ môže monitor Philips umiestniť tak, aby dosiahol maximálny komfort sledovania a jeho efektívnosť.

 • Nakláňaním a otáčaním nastavíte ideálny uhol zobrazenia

  Funkcia sklonu a otáčania obrazovky je mechanizmus zabudovaný do podstavca, ktorý umožňuje nakláňať monitor dopredu alebo dozadu.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Upozornenie: Tento displej nie je certifikovaný na používanie v blízkosti pacientov. Zodpovednosť za použitie na primárnu diagnostiku nesie výhradne nemocnica alebo prevádzkovateľ kliniky.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať