Saeco

Saeco AquaClean

Filter na vodu a vodný kameň

  Saeco AquaClean

  Filter na vodu a vodný kameň

  Až 5000 šálok* bez odstraňovania vodného kameňa

  S patentovaným vodným filtrom AquaClean od spoločnosti Saeco nie je potrebné odstraňovať vodný kameň z automatického espresso kávovaru skôr ako po príprave 5 000 šálok*. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco AquaClean Filter na vodu a vodný kameň

Pre espresso kávovary, Až 5000 šálok bez odstraň. vod. kameňa*, Zdokonaľuje chuť kávy, 1 x filter AquaClean CA6903/00 Nájsť podobné výrobky

Až 5000 šálok* bez odstraňovania vodného kameňa

Vďaka každému filtru si môžete vychutnať až 625 šálok*!

 • Optimálne prečistenie vody patentovaným prietokom

  Optimálne prečistenie vody patentovaným prietokom

  Vďaka patentovanému prietoku voda vo vnútri vodného filtra prejde dlhšiu trasu, kým sa dostane do super automatického kávovaru. Tým sa zaručí jej lepšie prečistenie, ktorého výsledkom je čistejšia voda a lepšia chuť kávy.

 • Jednoducho aktivujte filter pomocou systému Click&go

  Jednoducho aktivujte filter pomocou systému Click&go

  Inštalácia tejto trvalej súčasti je rýchlejšia ako kedykoľvek predtým. Filter AquaClean stačí pripojiť k nádobe na vodu super automatického espresso kávovaru Saeco, aktivovať ho prostredníctvom používateľského rozhrania a môžete si začať vychutnávať prvých 5 000 šálok čistej kávy bez potreby odstraňovania vodného kameňa*. Alarm odstraňovania vodného kameňa sa pritom na kávovare aktivuje až po 8. výmene filtra. Zariadenia vybavené vodným filtrom AquaClean sú označené nálepkou na nádobe na vodu.

 • Po zapnutí filtra AquaClean sa vypne alarm odstraňovania vodného kameňa

  Po zapnutí filtra AquaClean sa vypne alarm odstraňovania vodného kameňa

  Filter AquaClean vám zaručí, že sa do plne automatického kávovaru dostane len čistá prefiltrovaná voda, preto sa alarm odstraňovania vodného kameňa automaticky vypne. Môžete si tak dlho a bezstarostne vychutnať kávu tej najlepšej kvality, pričom alarm odstraňovania vodného kameňa sa opäť aktivuje až po 8. výmene filtra. Zariadenia s filtrom AquaClean sú označené nálepkou na nádobe na vodu.

 • Prirodzené odstraňovanie vodného kameňa pomocou technológie výmeny iónov

  Prirodzené odstraňovanie vodného kameňa pomocou technológie výmeny iónov

  Technológia výmeny iónov odstraňuje vápnik z vody ešte predtým, ako sa voda dostane do kávovaru, čím sa predchádza jeho hromadeniu. Ak sa filter vymení včas po výzve na zariadení, s každým novým filtrom si môžete vychutnať ďalších až 625 šálok kávy*

 • Mikropórový filter ochráni vaše zariadenie pred upchatím

  Mikropórový filter ochráni vaše zariadenie pred upchatím

  Odstránením všetkých drobných čiastočiek z kávy sa výrazne zvyšuje kvalita vašej každodennej šálky tohto nápoja. Mikropórový filter zabraňuje preniknutiu nečistôt do vody a zaručí vám, že každá pripravená šálka bude čerstvá, čistá a chutná.

 • Mikropórový filter zachytí všetky nečistoty

  Mikropórový filter zachytí všetky nečistoty

  Odstránenie všetkých drobných čiastočiek z kávy výrazne zvyšuje kvalitu nápoja vo vašej šálke. Mikropórový filter zabraňuje preniknutiu nečistôt do vody a zaručí vám, že každá šálka, ktorú si pripravíte, bude čerstvá, čistá a chutná.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Pri 8 výmenách filtra, podľa pokynov uvedených na prístroji. Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a frekvencie oplachovania a čistenia.
 • Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a frekvencie oplachovania a čistenia

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať