1
Zvukové zariadenia do automobilov

Zvukový systém do automobilov

  SDHC

  Zvukový systém do automobilov

  Zažite koncert naživo vo svojom aute

  Vychutnajte si hudbu z viacerých zdrojov vo svojom aute so systémom Philips CE135BT. Vďaka zabudovanému prijímaču Bluetooth® si vychutnáte hudbu z mobilného telefónu a nikdy nezmeškáte ani jeden dôležitý hovor. Súčasťou je aj odpojiteľný predný panel na zvýšenie ochrany pred odcudzením. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zažite koncert naživo vo svojom aute

Vychutnajte si hudbu z viacerých zdrojov vo svojom aute so systémom Philips CE135BT. Vďaka zabudovanému prijímaču Bluetooth® si vychutnáte hudbu z mobilného telefónu a nikdy nezmeškáte ani jeden dôležitý hovor. Súčasťou je aj odpojiteľný predný panel na zvýšenie ochrany pred odcudzením. Zobraziť všetky výhody

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

CarStudio Zvukový systém do automobilov

USB/SDHC, Bluetooth CE135BT/10 Nájsť podobné výrobky

Zažite koncert naživo vo svojom aute

Posadnutí zvukom

 • Technológia Music Zone na nastavenie optimálnych posluchových zón

  Technológia Music Zone na nastavenie optimálnych posluchových zón

  Inovatívna technológia Music Zone od spoločnosti Philips umožní vodičovi a spolujazdcom vychutnať si hudbu so živším priestorovým efektom tak, ako si to želal sám autor. Používatelia môžu jednoducho prepínať posluchové zóny z vodiča na spolujazdcov a späť a dosiahnuť tak optimálne nasmerovaný zvuk v jednotlivých častiach auta. Špeciálne tlačidlo na ovládanie zón poskytuje tri predvolené nastavenia – Vľavo, Vpravo a Vpredu (a Všetci), vďaka čomu môžete zvuk nastaviť podľa svojich potrieb a počúvať dynamický zvuk sami alebo spolu s ostatnými spolujazdcami.

 • Dynamické zvýr. basov elektronicky vylepšuje nízke tóny

  Dynamické zvýr. basov elektronicky vylepšuje nízke tóny

  Aktivujte Dynamic Bass Boost (DBB) a nízke basové frekvencie sa elektronicky vylepšia - dosiahne sa konzistentná reprodukcia zvuku, predovšetkým na nízkej úrovni hlasitosti reproduktorov. Budete vždy počuť pôsobivé basy.

 • Prehľadávanie podľa priečinka alebo skladby pre okamžité vyhľadanie alebo rýchly prístup

  Prehľadávanie podľa priečinka alebo skladby pre okamžité vyhľadanie alebo rýchly prístup

  Táto funkcia vám umožňuje vyhľadať požadovanú skladbu alebo album omnoho rýchlejšie pomocou prehľadávania skladieb a priečinkov, ktoré predstavujú zvyčajný obsah zariadení USB/kariet SDHC. Vďaka špeciálnemu tlačidlu na prepínanie priečinkov/skladieb vykonáte vyhľadávanie pomocou troch jednoduchých krokov – stlačte tlačidlo priečinok/skladba, otáčajte otočným regulátorom hlasitosti a stlačením tlačidla vyberte požadovanú položku. Tento jednoduchý proces vám umožní vyhľadávať vo svojej hudobnej zbierke rýchlo a ľahko a sústrediť sa pritom na jazdu.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov a výšok, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov, výšok a hlasitosti na vyššiu maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Zabudovaný prijímač Bluetooth pre telefonické hovory a prúdový prenos hudby

  Zabudovaný prijímač Bluetooth pre telefonické hovory a prúdový prenos hudby

  Funkcia Bluetooth hands-free vám umožní používať mobilný telefón bezpečne aj počas jazdy, vďaka čomu nezmeškáte ani jeden dôležitý hovor. Vďaka zabudovanému prijímaču Bluetooth® môžete pohodlne pomocou prúdového prenosu prehrávať svoje hudobné súbory z telefónu cez zvukový systém v automobile.

 • Zásuvka USB a zásuvka na pamäťové karty SDHC na prehrávanie hudby MP3/WMA

  Zásuvka USB a zásuvka na pamäťové karty SDHC na prehrávanie hudby MP3/WMA

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva digitálnej hudby cez vstavanú zásuvku USB a zásuvku na pamäťové karty SDHC.

 • Zabudovaný zosilňovač na 4 kanály po 50 W pre vynikajúcu kvalitu zvuku

  Zabudovaný zosilňovač na 4 kanály po 50 W pre vynikajúcu kvalitu zvuku
 • Odpojiteľný predný panel na ochranu pred odcudzením

  Odpojiteľný predný panel na ochranu pred odcudzením
 • Displej LCD s vysokým kontrastom pre jasné zobrazenie

  Displej LCD s vysokým kontrastom

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať