Bezdrôtová základná stanica

  Bezdrôtová základná stanica

  Zdieľajte domáci zážitok po pripojení

  Bezdrôtová základňa CPWBS 054 je kľúčom k vytvoreniu bezpečnej, spoľahlivej a rýchlej siete. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zdieľajte domáci zážitok po pripojení

Srdce bezdrôtovej siete

 • Softvér pomôže nainštalovať zariadenie za 3 minúty

  Sprievodca inštaláciou postupuje krok za krokom a umožní i neskúsenému používateľovi PC nainštalovať vysoko komplexné vybavenie

 • UPnP umožňuje viacerým zariadeniam vzájomne komunikovať

  UPnP (Universal Plug and Play) je založená na sieťovom protokole, ktorý umožňuje rôznym zariadeniam komunikovať medzi sebou každý s každým. Zariadenia, ktoré dokážu prehrávať určitý obsah (obrázky, audio alebo video súbory) môžu sami seba rozoznávať v sieti a dokážu sa spojiť do úložiska dát, kde sa súbory ukladajú. Súbor sa potom môže vymieňať pre pôžitok z neprerušovanej zábavy.

 • Rýchlosť 54 megabitov za sekundu (Mbps)

  Rýchlosť 54 Mb/s (802,11g) predstavuje štandard WiFi 802,11g, ktorý poskytuje priepustnosť dát až 54 megabitov za sekundu. Pracuje vo frekvenčnom pásme 2,4 GHz a používa odlišnú rádiovú technológiu na zvýšenie celkovej šírky frekvenčného pásma.

 • Pripojí sa k ľubovoľnému WiFi zariad.

  Certifikácia Wi-Fi zaistí, že môžete komunikovať so všetkými ostatnými produktmi Wi-Fi. Priemyselné štandardy vytvára komisia Wi-Fi, ktorú tvoria zástupcovia spoločností Philips, Microsoft, IBM, Dell a iných.

 • Produkt aktualizovaný cez Internet je stále aktuálny.

  Nové vlastnosti, funkcie a formáty médií možno automaticky prevziať do vášho zariadenia z Internetu prostredníctvom širokopásmového pripojenia.

 • Vysoká úroveň ochrany a bezpečnosti

  Bezdrôtová bezpečnosť, ktorú poskytuje Wi-Fi. Na ochranu bezdrôtových dát môže v niektorých prípadoch stačiť WAP, WEP, alebo Tkip. WEP je dostupný v 40-bitovom (alebo 64-bitovom) alebo v 108-bitovom (alebo 128-bitovom) šifrovacom režime. 108-bitové kódovanie poskytuje dlhší algoritmus a jeho dekódovanie trvá dlhšie, takže môže poskytovať vyššiu úroveň bezpečnosti ako základné 40-bitové (64-bit) šifrovanie.

 • Bezdrôtová RF komunikácia podľa otvorenej normy IEEE802.11

  Norma WiFi zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi PC, periférnymi zariadeniami PC a audio/video príslušenstvom, ktoré je umiestnené v inej miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať