Zoom

Philips Zoom DayWhite

Profesionálne domáce bielenie

  Philips Zoom DayWhite

  Profesionálne domáce bielenie

  Jasnejšie dni

  Vďaka systému Philips Zoom DayWhite bude váš sebavedomý, žiarivý úsmev nielen belší, ale aj zdravší. Dosiahnutie jasnejšieho úsmevu ešte nikdy nebolo jednoduchšie, pretože bielenie prebieha v pohodlí vášho domova a vtedy, keď vám to vyhovuje. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zoom DayWhite Profesionálne domáce bielenie

3 striekačky, 9 aplikácií, v niekoľkých koncentráciách DIS527/01 Nájsť podobné výrobky

Jasnejšie dni

Profesionálne domáce bielenie

 • Váš úsmev môže byť viditeľne belší

  Váš úsmev môže byť viditeľne belší

  Vďaka systému Philips Zoom DayWhite môžete dosiahnuť viditeľne belší úsmev skutočne rýchlo – maximálne výsledky sa dostavia už do siedmich až 14 dní.

 • Bielenie u vás doma a vtedy, keď vám to vyhovuje

  Philips Zoom DayWhite vám umožňuje bieliť si zuby vtedy, keď vám to najlepšie vyhovuje. Stačí si nasadiť bieliacu formu na 15 až 30 minút dvakrát denne podľa toho, ktorú formulu vám odporučí váš zubný lekár. A nemusíte sa trápiť, ak niektorý deň vynecháte. Bieliaci program môžete prerušiť a znova obnoviť, vďaka čomu ho dokážete prispôsobiť vášmu rušnému programu.

 • Zdravšia a silnejšia zubná sklovina

  Philips Zoom DayWhite je systém na domáce bielenie zubov s tromi silnými funkciami: zapríčiňuje úsmev s trblietavými zubami, vyhladzuje a rozožiari zuby a vyrieši problém s ich citlivosťou. To znamená, že keď pri bielení ošetruje sklovinu, robí aj úsmev zdravším. Po skončení ošetrenia bude zubná sklovina hladšia a bude sa ligotať.

 • To pravé pre váš úsmev

  Pri použití systému Philips Zoom DayWhite vám váš zubný lekár vyrobí individuálnu formu na bielenie, ktorá dokonale kopíruje tvar vašich zubov. Znamená to, že dosiahnete rovnako biele výsledky v každej časti vášho úsmevu!

 • Preukázateľne účinné a bezpečné pre zuby aj ďasná

  Systém Philips Zoom DayWhite je založený na štúdiách, ktoré preukázali jeho účinnosť a bezpečnosť pre zuby a ďasná. Odporúčajú ho aj zubní lekári, preto si môžete byť istí konzistentnosťou výsledkov a bezpečnosťou systému aj v prípade, že máte plomby alebo inak upravované zuby.

 • Odporúčané a kontrolované vaším zubným lekárom

  Systém Philips Zoom DayWhite je odporúčaný a kontrolovaný vaším zubným lekárom, preto predstavuje najlepšie a najzdravšie riešenie pre vaše zuby.

 • Už 14 miliónov úsmevov****

  Philips Zoom DayWhite je súčasťou obľúbeného sortimentu na bielenie zubov Philips Zoom. Predstavuje najčastejšie žiadanú značku systémov na profesionálne bielenie, ktorej dôveruje už vyše 14 miliónov ľudí****. Na jej vývoji sa podieľali rovnakí ľudia, ktorí stoja aj za inými obľúbenými značkami vrátane Philips Sonicare and BreathRx, a tento systém bol navrhnutý tak, aby pomohol zlepšiť zdravie vašich zubov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nemusí byť dostupné vo všetkých krajinách.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať