Tenké puzdro

  Tenké puzdro

  Chráňte svoj iPhone štýlovo

  Tenké puzdro, ktoré je silné a vkusné, dopĺňa a chráni váš iPhone bez pridávania nepotrebného objemu. Odnímateľný pásik na zápästie uchováva iPhone blízko poruke. Použite pribalenú ochranu povrchu pre dodatočnú ochranu obrazovky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Chráňte svoj iPhone štýlovo

v tvrdom koženom puzdre

 • Prístup k všetkým ovládacím prvkom a konektoru doku

  Otvory na tomto puzdre umožňujú pohodlný prístup k všetkým ovládacím prvkom a konektoru doku, takže môžete svoje zariadenie použiť, zatiaľ čo je chránené v puzdre.

 • Polykarbonátový rám zakrytý v jemnej koži

  Toto puzdro je vyrobené z pevného polykarbonátu, ktorý je zakrytý v jemnej koži, takže chráni vaše zariadenie silou a štýlom.

 • Odnímateľný kožený pásik na zápästie

  Kožený pásik na zápästie sa dá upevniť k puzdru, aby sa pomohlo pri uchovaní vášho zariadenia poruke a môže sa odpojiť, ak ho nepotrebujete.

 • Vnútro podšité jemnou tkaninou

  Vnútro podšité jemnou tkaninou tohto puzdra chráni povrchovú úpravu vášho zariadenia, zatiaľ čo je odložené vo vnútri.

 • Vrátane ochranného chrániča povrchu obrazovky

  Pribalený povrchový štít pridáva neviditeľnú ochrannú vrstvu k zobrazovaciemu displeju vášho zariadenia s pomocou statickej priľnavosti, preto sa jednoducho aplikuje a odstraňuje bez zanechania pozostatkov lepidla.

 • Prístup k bočným ovládacím prvkom iPhone a fotoaparátu

  Otvory na tomto puzdre umožňujú úplný prístup k všetkým ovládacím prvkom iPhone, konektoru doku a fotoaparátu, takže môžete kompletne spravovať iPhone, zatiaľ čo je chránený v puzdre.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať