1
Mobilné príslušenstvo

Puzdro, spona a náramok

  Puzdro, spona a náramok

  Pracujte so zariadením iPhone

  Riešenie typu 3-v-1, ktoré sa dokonale hodí na cvičenie aj prácu. Puzdro s vypchávkou odvádza vlhkosť a okienko poskytuje priehľadnú ochranu obrazovky. Pomocou pohodlného náramku alebo odnímateľnej otočnej spony uchováte svoj iPhone vždy v bezpečí po vašom boku. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pracujte so zariadením iPhone

v puzdre so sponou a náramkom

 • Tenká odnímateľná spona na jednoduché zaistenie zariadenia

  Tenká odnímateľná spona na jednoduché zaistenie zariadenia

  Tenká spona uchytí vaše zariadenie na opasok, popruh na pás, vrecko alebo popruh na taške, aby ste ho mali neustále poruke. Ak chcete puzdro používať bez spony, sponu jednoducho odstráňte.

 • Puzdro poskytuje zabudovanú ochranu obrazovky

  Toto priehľadné okienko vám zabezpečí ochranu pre obrazovku vášho zariadenia, zatiaľ čo vám stále umožní pozerať na zariadenie.

 • Otočná spona pre jednoduché umiestnenie

  Spona uchytí vaše zariadenie na opasok, popruh na pás, vrecko alebo popruh na taške, aby ste ho mali neustále poruke. Táto spona sa tiež otáča, aby ste zariadenie mohli upevniť a nastaviť jeho polohu s ohľadom na jednoduchosť prístupu.

 • Komfortný materiál absorbujúci vlhkosť

  Toto športové puzdro pridáva k zariadeniu vatovanú vrstvu pohlcujúcu vlhkosť, čím ho chráni pred potením a živlami, zatiaľ čo cvičíte.

 • Prvky odrážajúce svetlo pre lepšiu viditeľnosť

  Pri cvičení skoro ráno alebo neskoro večer oceníte prvky na puzdre odrážajúce svetlo, ktoré zabezpečia, že budete dobre viditeľní aj pri slabom svetle.

 • Priehľadné okienko pre kompletnú ochranu obrazovky

  Keď cvičíte, toto priehľadné okienko vám zabezpečí ochranu pre obrazovku vášho zariadenia, zatiaľ čo vám stále umožní ovládať zariadenie.

 • Prispôsobiteľný športový remienok sa lepšie prispôsobí

  Nastaviteľný remienok na ruku sa roztiahne, aby bol vhodný na rozličné veľkosti paže. Zaisťuje sa pomocou suchého zipsu, aby ste mali zariadenie počas ľubovoľnej aktivity poruke.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať