Nástenný dok

  Nástenný dok

  Pripájací nabíjací dok

  Poskytnite svojmu zariadeniu iPhone alebo iPod nerušené a bezpečné miesto na nabíjanie. Jedinečný dizajn s vypchávkou navrchu poskytuje podporu bez potreby použiť nemotorné vkladacie nástavce. V kancelárii, spálni či kuchyni – kdekoľvek potrebujete praktické riešenie na nabíjanie bez káblov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pripájací nabíjací dok

pre bezpečné a šikovné riešenie napájania

 • Zabezpečí vyšší výkon a tým aj rýchlejšie nabíjanie

  Zabezpečí vyšší výkon a tým aj rýchlejšie nabíjanie

  Neposedávajte pri čakaní, kým sa vaše zariadenie nabije! Vyšší výstupný výkon tejto nabíjačky zabezpečí, že sa vaše zariadenie úplne nabije za kratší čas v porovnaní s bežnými, menej výkonnými nabíjačkami.

 • Konštrukcia zabezpečujúca poriadok nevyžaduje používanie vkladacích nástavcov

  Vypchávka navrchu podoprie váš iPhone alebo iPod bez potreby použiť vkladacie nástavce, takže okolo seba budete mať poriadok. Okrem toho zakryje konektor, keď sa nepoužíva, vďaka čomu získate diskrétne a príťažlivé riešenie nabíjania.

 • Otočný dok pre najlepšie umiestnenie

  Samotný 30-kolíkový konektor doku je otočný, vďaka čomu môžete zariadenie jednoducho oprieť dozadu o podložku bez potreby používať nemotorné kolísky alebo vkladacie nástavce.

 • Pripájací nabíjací dok na bezpečné a spoľahlivé nabíjanie

  Dok upevniteľný na stenu poskytne vášmu zariadeniu iPhone alebo iPod bezpečné a spoľahlivé miesto na nabíjanie. Stačí pripojiť dok do zásuvky na stene a váš iPod alebo iPhone je uložený – takto odložíte iPod alebo iPhone ďaleko od dlážky, kde naň môže niekto stúpiť a do bezpečnej vzdialenosti od neporiadku na stole a rizika, že ho niekto obleje.

 • Bezpečné nabíjanie vašich zariadení iPod alebo iPhone

  Keď zapojíte váš iPod alebo iPhone do káblovej nabíjačky a necháte ho na dlážke alebo pracovnom stole, vystavujete ho riziku, že naň niekto stúpi alebo ho postrieka či obleje, a tým poškodí. No nabíjačka upevniteľná na stenu zdvihne váš iPod alebo iPhone nad zem a umožní tak bezpečné a spoľahlivé nabíjanie.

 • Zmeňte ľubovoľnú zásuvku na praktický dok

  V kancelárii, spálni či kuchyni – WallDock sa dá jednoducho zapojiť kdekoľvek, kde potrebujete praktický priestor na nabíjanie bez káblov. Navyše je dostatočne malý, aby ste si ho mohli vziať so sebou na cesty. Preto po príchode môžete zariadenie rovno vložiť do doku a nabíjať.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať