USB akumulátor

  USB akumulátor

  Viacnásobné nabíjanie na cestách

  Záložná energia vždy k dispozícii – táto akumulátorová batéria vám poskytne energiu na viac ako jedno úplné nabitie. 2 porty USB umožňujú nabíjať až 2 zariadenia naraz. Mimoriadne rýchle nabitie s hodnotou až 3,1 A. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viacnásobné nabíjanie na cestách

vďaka prenosnej záložnej akumulátorovej batérii

 • Skrytý svetelný indikátor napájania okamžite signalizuje stav

  Skrytý indikátor LED, diskrétny a energeticky úsporný, sa zobrazí po stlačení tlačidla a na prvý pohľad vám prezradí stav nabitia akumulátora.

 • Funguje kdekoľvek – skvelá vec, keď nie ste v blízkosti zdroja energie

  Aj keď nie ste v blízkosti nástennej alebo automobilovej nabíjačky, môžete nabíjať batériu vášho zariadenia pomocou praktického akumulátora. Tento inteligentný akumulátor dodáva energiu ako prvý, takže ho po použití môžete odpojiť a mať v zariadení ešte úplne nabitú batériu.

 • Pribalený kábel micro-USB na pripájanie a nabíjanie

  Pribalený kábel micro-USB na USB 2.0 slúži pre mobilné telefóny, digitálne fotoaparáty a ostatné prenosné zariadenia s pripojením micro-USB. Noste ho so sebou, odložte si ho na stôl alebo ho použite ako náhradu za stratený kábel – vždy vám poskytne pripojenie a nabíjanie presne podľa vašich potrieb.

 • Nabíjajte svoje zariadenia viacnásobne na cestách

  Tento prenosný zdroj napájania vám poskytne energiu, ktorá stačí na viac ako dve nabitia. Zoberte si ho so sebou na cesty a využite záložné napájanie vtedy, keď ho budete potrebovať.

 • Funguje so zariadeniami USB

  Univerzálna jednotka má pripojenie USB pre použitie so zariadením vybaveným rozhraním USB prostredníctvom kábla USB, ktorý už máte alebo si ho môžete zakúpiť samostatne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať