1
Mobilné príslušenstvo

Napájacia stanica

  Napájacia stanica

  Vrecková záložná energia

  Malá a prenosná stanica PowerStation Pebble umožňuje až o 2 hodiny viac času na hovory. Funguje skvele ako horizontálny video stojan, pričom súčasne nabíja vaše zariadenie. A jej dizajn so zabudovanou správou slúchadiel udrží vaše káble v úhľadnom poriadku. Zobraziť všetky výhody

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Napájacia stanica

Pebble, pre iPhone a iPod DLP2281/10 Nájsť podobné výrobky

Vrecková záložná energia

v praktickom stojane s organizátorom káblov

 • Vstavaný stojan na stôl pre jednoduché pozeranie videa

  Integrovaný stojan na stôl na zadnej strane puzdra umožňuje pohodlné pozeranie videa bez použitia rúk na akomkoľvek rovnom povrchu.

 • Funguje kdekoľvek – skvelá vec, keď nie ste v blízkosti zdroja energie

  Aj keď nie ste v blízkosti nástennej alebo automobilovej nabíjačky, môžete nabíjať batériu vášho zariadenia pomocou praktického akumulátora. Tento inteligentný akumulátor dodáva energiu ako prvý, takže ho po použití môžete odpojiť a mať v zariadení ešte úplne nabitú batériu.

 • Integrované odkladanie káblov uľahčí organizáciu položiek

  Pomocou systému integrovaného odkladania káblov pohodlne odložíte káble a udržíte poriadok a organizáciu na cestách.

 • Pribalený kábel micro-USB na pripájanie a nabíjanie

  Pribalený kábel micro-USB na USB 2.0 slúži pre mobilné telefóny, digitálne fotoaparáty a ostatné prenosné zariadenia s pripojením micro-USB. Noste ho so sebou, odložte si ho na stôl alebo ho použite ako náhradu za stratený kábel – vždy vám poskytne pripojenie a nabíjanie presne podľa vašich potrieb.

 • Pribalený kábel mini-USB na pripájanie a nabíjanie

  Pribalený kábel mini-USB na USB 2.0 slúži pre mobilné telefóny, digitálne fotoaparáty a ostatné prenosné zariadenia s pripojením mini-USB. Noste ho so sebou, odložte si ho na stôl alebo ho použite ako náhradu za stratený kábel – vždy vám poskytne pripojenie a nabíjanie presne podľa vašich potrieb.

 • Skvelý ako záložný alebo náhradný kábel, ktorý treba mať poruke

  Pribalený 30-pinový kábel USB je nevyhnutný na synchronizáciu zariadenia iPhone alebo iPod s programom iTunes a na nabíjanie cez počítač alebo nabíjačku USB. Noste ho so sebou, odložte si ho na stôl alebo ho použite ako náhradu za stratený kábel – vždy zaručí pripojenie a nabíjanie presne podľa vašich potrieb.

 • Integrovaný ohybný stojan poskytne zariadeniu iPhone/iPod miesto na odloženie

  Jeden koniec kábla s pripojením do doku sa dá ohnúť a vytvarovať do stojana, takže poskytne vhodné miesto na odloženie zariadenia iPhone alebo iPod vedľa počítača.

 • Až o 2 hodiny viac pre hovory

  Poskytne až o 2 hodiny viac času na hovory

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať