Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtový reproduktor SoundCurve

  Philips Fidelio

  Bezdrôtový reproduktor SoundCurve

  Zažite skutočnú vernosť

  Pestrejšie zážitky pri počúvaní hudby, hraní hier a pozeraní videa. Tento inteligentný a štýlový reproduktor Philips DS8800W/10 prináša úžasný zvuk zo zariadenia iPod Touch, iPhone, iPad a softvéru iTunes, ktorý sa prenáša bezdrôtovo prostredníctvom technológie AirPlay. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtový reproduktor SoundCurve

s AirPlay DS8800W/10 Nájsť podobné výrobky

Zažite skutočnú vernosť

s týmto bezdrôtovým reproduktorom

 • SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

  SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

  Dômyselne navrhnutý, zahnutý zadný kryt tohto reproduktora Philips s dokovacou stanicou vytvára veľmi efektívnu akustickú štruktúru na reprodukciu zvuku. Jeho presne tvarovaná krivka zvyšuje tuhosť skrinky reproduktora, čím výrazne znižuje vnútornú rezonanciu a potláča vibrácie a skreslenia zvuku. Môžete si tak vychutnať vynikajúci krištáľovo čistý zvuk z úžasne vyzerajúcich reproduktorov.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Akustický systém Bass-reflex používa basový otvor vyladený podľa akustického objemu puzdra reproduktora na dosiahnutie hlbokých basov aj pomocou reproduktorov kompaktných rozmerov. Precízne navrhnutá tvarovaná basová trubica umožňuje reprodukciu hlbokých a výrazných basov, dokonca aj pri vysokej hlasitosti, a súčasne minimalizuje turbulencie zvuku, ktoré by mohli spôsobiť skreslenie.

 • Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Technológia AirPlay umožňuje prenášať celú vašu hudobnú zbierku programu iTunes do dokovacích staníc Fidelio. Dokáže bezdrôtovo prehrávať obsah z programu iTunes v počítači, telefónu iPhone alebo zariadenia iPad alebo iPod Touch do ľubovoľného reproduktora s podporou technológie AirPlay vo vašej domácnosti. Stačí, keď zapojíte svoje reproduktory do vlastnej siete Wi-Fi. Technológia AirPlay taktiež umožňuje súčasné prehrávanie na každom reproduktore v každej miestnosti. Vaše obľúbené melódie vás môžu sprevádzať, nech už prejdete do ktorejkoľvek miestnosti.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX umožňuje priame prehrávanie obsahu vo formáte MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že vám umožní prehrať obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite cez tento reproduktor, vstup AUX predstavuje aj mimoriadne praktické prepojenie, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k reproduktoru.

 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
 • Nabíjanie zariadenia iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Toto dokovacie zariadenie je vybavené USB portom, s ktorým môžete nabíjať svoj iPod, iPhone alebo iPad.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať