Zvukový systém M1X-DJ

  Zvukový systém M1X-DJ

  MIXUJTE, PREHRÁVAJTE, ZDIEĽAJTE

  Mixujte ako DJ, prehrávajte obsah z akéhokoľvek zariadenia a zdieľajte svoje skladby vďaka zariadeniu Philips M1X-Dj. Vytvárajte skvelé sety, ktoré budú vaši priatelia milovať, a prehrávajte skladby pomocou konektora Lightning alebo pripojenia Bluetooth. Zoberte hudbu von a zorganizujte veľkú párty kdekoľvek. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zvukový systém M1X-DJ

Bluetooth®, s konektorom Lightning, DJ-ské ovl. prvky, dvojitý zv. vstup, 60 W, vyžarovanie basov DS8900/10 Nájsť podobné výrobky

MIXUJTE, PREHRÁVAJTE, ZDIEĽAJTE

 • Technológia wOOx pre bohaté a súčasne precízne basy bez skreslenia

  Technológia wOOx pre bohaté a súčasne precízne basy bez skreslenia

  Technológia wOOx je revolučný koncept v oblasti reproduktorov, ktorý umožňuje počuť a precítiť maximálne hlboké basy, bohatšie ako pri akomkoľvek inom audiosystéme. Špeciálne budiče reproduktorov pracujú v harmónii s basovým radiátorom wOOx a precízne ladenie medzi hlavným budičom a reproduktorom zaisťuje hladké prechody od nižších-stredných až po vysoké frekvencie. Dvojité tlmenie a úplne symetrická dvojitá konštrukcia produkuje nízky a jasný podklad bez badateľného skreslenia. Vďaka plnému výkonu skrinky reproduktora poskytuje wOOx výnimočne hlboký a dynamický bas, aby skutočne zosilnil pôsobenie hudby.

 • Bezproblémová integrácia s aplikáciou djay 2

  Bezproblémová integrácia s aplikáciou djay 2

  Vložte do doku svoj iPad s aplikáciou djay 2 od spoločnosti Algoriddm a mixovanie na iPade bude rovnako jednoduché ako mixovanie na gramofónoch. Použite veľké taniere na skrečovanie, crossfadery a ovládače pre jednotlivé taniere a vytvárajte mixy zo skladieb v hudobnej knižnici zariadenia iPad alebo ponechajte všetku ťažkú prácu na režim Automix. Aplikácia djay 2 od spoločnosti Algoriddm sa intuitívne používa, obsahuje pokročilé viacdotykové mixovacie funkcie a umožňuje jednoduché mixovanie pre každého – od začiatočníkov až po profesionálov.

 • Taniere na skrečovanie a crossfadery špičkovej kvality

  Taniere na skrečovanie a crossfadery špičkovej kvality

  Veľké citlivé taniere s dotykovou odozvou, ktoré umožňujú mixovanie na nerozoznanie od vinylov a sú prispôsobené na neuveriteľné skrečovanie

 • Prúdový prenos zvuku cez Bluetooth pre bezkonkurenčnú čistotu zvuku

  Prúdový prenos zvuku cez Bluetooth pre bezkonkurenčnú čistotu zvuku

  Bluetooth® je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth®, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu.

 • Otáčateľný ovládací panel na ochranu počas cestovania

  Otáčateľný ovládací panel na ochranu počas cestovania

  Keď práve nič nemixujete a neprezentujete vaše hudobné výtvory, otočte ovládací panel naopak a použite zariadenie M1X-DJ ako Bluetooth reproduktor. Pohodlne sa usaďte, uvoľnite a počúvajte svoju hudbu – alebo sami zaútočte na tanečný parket.

 • Popruh na prenášanie a robustný dizajn pre lepšiu prenosnosť

  Popruh na prenášanie a robustný dizajn pre lepšiu prenosnosť

  Stačí pripojiť popruh na rameno, prehodiť ho cez plece a vyraziť. Zvukový systém M1X-DJ má ideálne rozmery ako príručná batožina do lietadla, takže si ho môžete zobrať k sebe na palubu. Jeho robustný dizajn je dostatočne odolný, aby zvládal jednu párty za druhou – vnútri aj vonku – a jeho ovládací panel možno otočiť tak, aby zostal počas cesty chránený.

 • Pripojte sa k externým reproduktorom a zosilňovačom pomocou zvukového výstupu

  Pripojte zariadenie M1X-DJ k akémukoľvek externému reproduktoru alebo zosilňovaču pomocou zvukového výstupu a získajte výkon, ktorý zatrasie stenami – dokonca aj bez reproduktorov M1X.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať