Fidelio

Philips Fidelio

dokovací zvukový systém

  Philips Fidelio

  dokovací zvukový systém

  Impozantné umenie zvuku

  Počúvajte hudbu prostredníctvom vysokokvalitného bezdrôtového prenosu cez rozhranie Bluetooth®, z prehrávača CD, zariadení iPod, iPad a iPhone pripojených pomocou doku DualDock alebo pripojením zariadenia do vstupu Aux. Všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalého zvuku, je tento všeobsiahly systém 3.1. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio dokovací zvukový systém

Bluetooth® DTM5096/12 Nájsť podobné výrobky

Impozantné umenie zvuku

Posadnutí zvukom

 • Plne digitálna technológia spracovania pre dokonalú čistotu zvuku

  Plne digitálna technológia spracovania pre dokonalú čistotu zvuku

  Zdokonalená, plne digitálna technológia na spracovanie zvuku poskytuje výrazne lepší zvukový výkon v porovnaní s konvenčnou analógovou technológiou na spracovanie zvuku, ktorú možno nájsť v prehrávačoch s dokom využívajúcich analógový zvukový výstup zo zariadenia iPod/iPhone. Zachytáva digitálny zvukový výstup zariadenia iPod/iPhone a v každej fáze obvodu používa digitálne spracovanie, čím vytvára oveľa vyšší odstup signálu od šumu. Výsledkom je neprekonateľne čistý zvuk s dokonalou rovnováhou.

 • Celkový výstupný výkon 200 W RMS

  Celkový výstupný výkon 200 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 200 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Pripojenie pomocou zvukového vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie pomocou zvukového vstupu aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • DualDock na nabíjanie a prehrávanie zariadení značky Apple (s konektorom Lightning a 30-kolíkovým konektorom)

  DualDock na nabíjanie a prehrávanie zariadení značky Apple (s konektorom Lightning a 30-kolíkovým konektorom)

  Inovatívny DualDock Philips s konektorom Lightning a 30-kolíkovým konektorom dokáže nabíjať a prehrávať všetky zariadenia značky Apple. Bol navrhnutý tak, aby spájal elegantný štýl a nenútenú funkčnosť, takže konektory prepnete v zlomku sekundy. Vychutnajte si svoje obľúbené piesne z akéhokoľvek zariadenia značky Apple.

 • Technológia LivingSound pre širší, pohlcujúci stereo zvuk

  Technológia LivingSound pre širší, pohlcujúci stereo zvuk

  Funkcia LivingSound od spoločnosti Philips, ktorá očakáva vystavenie patentu, výrazne rozširuje optimálnu oblasť (ideálne miesto posluchu vo vašej izbe), aby ste si mohli vychutnať vskutku pohlcujúcu hudbu v širšom priestore. Kombináciou rozličných zvukových procesov funkcia LivingSound obnovuje bohatosť a priestorové detaily zvukovej kulisy, ktoré sa u kompaktného stereo systému často strácajú. Výsledkom je optimálna oblasť, ktorá je rozsiahlejšia, ako by ste čakali, a ktorá je rovnomernejšie a vo väčšej miere distribuovaná po celej miestnosti. Teraz už vychutnávanie si hudby nie je limitované na tradične úzku oblasť. Užívajte si optimálny stereo zvuk vo väčšom priestore.

 • Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

  Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Jedinečný dizajn veže, ktorý doplní váš životný štýl

  Jedinečný dizajn veže, ktorý doplní váš životný štýl.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať