Fidelio

Philips Fidelio

dokovací zvukový systém

  Philips Fidelio

  dokovací zvukový systém

  Impozantné umenie bezdrôtového zvuku

  Ponorte sa do zvuku s vysokou úrovňou vernosti so zvukovými vežami Philips Fidelio. Prehrávajte hudbu bezdrôtovo pomocou pripojenia Bluetooth® s kompresiou aptX a AAC. Prehrávajte svoje disky CD alebo obsah z akéhokoľvek zariadenia iPod a iPhone vďaka doku Philips DualDock. Získajte zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť, len z dvoch reproduktorov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio dokovací zvukový systém

Bluetooth® s kompresiou aptX a AAC DTM9030/10 Nájsť podobné výrobky

Impozantné umenie bezdrôtového zvuku

Posadnutí zvukom

 • Celkový výstupný výkon 160 W RMS

  Celkový výstupný výkon 160 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • DualDock na nabíjanie a prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone (konektor Lightning a 30-kolíkový)

  DualDock na nabíjanie a prehrávanie zo zariadenia iPod/iPhone (konektor Lightning a 30-kolíkový)

  Dokovacia stanica DualDock, ktorá elegantne a štýlovo pripojí zariadenia Apple s konektorom Lightning a 30-kolíkovým konektorom, sa pri používaní vyklopí, čím odkryje potrebné konektory a zároveň ju možno použiť ako stojan zariadenia iPhone/iPod.

 • Reproduktory stojace na podlahe pre ideálnu reprodukciu hudby

  Reproduktory stojace na podlahe pre ideálnu reprodukciu hudby

  Zvukové veže Fidelio sú reproduktory stojace na zemi, ktoré ponúkajú optimálne množstvo akustickej hlasitosti na vytvorenie bohatého a čistého zvuku. Spája sa v nich presnosť stredných frekvencií typická pre dvojpásmové reproduktory a výraznejšie basy podporujúce dolný koniec zvukového spektra. Vďaka tomu majú ladenie ideálne pre výnimočnú reprodukciu zvuku.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Prehrávanie hudby pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth® s kompresiou aptX®

  Prehrávajte obsah z mobilného telefónu a počítača pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth® s kompresiou aptX®

 • Jedinečný dizajn veže, ktorý zapadne do vášho životného štýlu

  Zvuková veža bola navrhnutá tak, aby vytvárala mohutný, naplňujúci a pohlcujúci zvuk ukrytý v štýlovom a priestorovo úspornom tele. Jej súčasný dizajn navyše vhodne doplní vybavenie každej domácnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať