DVD rekordér/videorekordér

  DVD rekordér/videorekordér

  Uchovajte si svoje kazety VHS na DVD

  Predstavujeme univerzálny prehrávač, ktorý prehráva a nahráva disky DVD aj kazety VHS! S technológiou i.LINK teraz môžete kopírovať vaše obľúbené kazety z kamkordéra v digitálnej kvalite obrazu a zvuku na DVD.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uchovajte si svoje kazety VHS na DVD

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Priame kopírovanie - jednoducho nahr. video z disku VHS na DVD

  Prítomnosť tlačidla priameho kopírovania umožňuje používateľovi nahrávanie z videokazety bez zložitého výberu ponuky alebo oddeleného výberu vstupu/výstupu.

 • RGB vstup pre nahrávanie analógového/digitálneho signálu z koncových zariadení

  Video komponent RGB je štandard prepojenia analógového videa s najvyššou kvalitou -- video ostrejšie ako S a zložený video signál. DVD rekordéry Philips môžu nahrávať priamo z RGB zdrojov, napríklad zo satelitných prijímačov.

 • VPS/PDC zaznamená TV program presne od začiatku po koniec

  Pomocou funkcií VPS (Video Programming System) PDC (Program Delivery Control) kontroluje TV stanica začiatok a dĺžku naprogramovaného nahrávania. To znamená, že vaše nahrávacie zariadenie sa zapne a vypne v správny čas, aj keď naprogramovaný televízny program začne skôr alebo skončí neskôr, ako sa očakávalo.

 • Nahrá až 6 hodín na jednovrstvový disk DVD+R/RW

  6-hodinový režim nahrávania dostupný na určitých modeloch DVD rekordérov umožňuje nahrať až 6 hodín videa na jednovrstvový disk DVD+R/RW.

 • Inteligentné oddeľovanie kapitol pridá značky podľa scén cez i.LINK

  Inteligentné oddeľovanie kapitol zisťuje strihy scén (časové/dátumové zmeny) v originálnom DV, aby na kópii DVD presne nadväzovali.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX a pásky VHS

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov a pások VHS pre maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Fotografie: Obrázkové CD (JPEG)

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky v pohodlí obývačky a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať